…i nie zamienię go na żaden inny

MYTHOS
Szampon do włosów suchych miód-cytryna
Substancje aktywne: oliwka, cytryna, miód, pro-witamina B5, proteiny pszenicy.

Działanie: naturalne nawilżenie i elastyczność; struktura i połysk; ochrona przed rozdwajającymi się końcówkami, nadający się do częstego stosowania.
     Co mogę powiedzieć o tym produkcie? Jest rewelacyjny! Nareszcie znalazłam idealny szampon dla siebie. Już po pierwszym użyciu włosy są błyszczące i zdrowo wyglądają. Jeśli chodzi o konsystencję, jest ona gęsta, szampon dobrze się pieni. Jest bardzo wydajny, wystarczy zastosować odrobinę. Ma świeży, przyjemny zapach, co jest dla mnie dużym plusem. Moje włosy lubią się „plątać”, więc używam odżywki ułatwiającej rozczesywanie. Z tym nie poradził sobie u mnie nawet ten szampon..  Ale nie wymagajmy za wiele. 
     A teraz bierzemy „pod lupę” buteleczkę: Lubię proste, ładne opakowania, a to właśnie takie jest. Zamykanie jest na zatrzask, co oczywiście jest dodatkowym atutem produktu. Bo kto lubi męczyć się z zakrętką, tym bardziej kiedy chcemy wziąć szybki prysznic, lub w pośpiechu myjemy włosy. Polecam wypróbować ten szampon, szczególnie osobom, które mają suche włosy, potrzebujące wzmocnienia. Na pewno nie pożałujecie. 

http://flax.com.pl/