Grudniowe spotkanie blogerek w Częstochowie

spotkanie blogerek Częstochowa

Jeśli śledzicie mój profil facebookowy lub instagram, to już wiecie, że dnia 03.12.2016 r. miałam okazję uczestniczyć w Spotkaniu Blogerek, które miało miejsce w Częstochowie, w Ministerstwie Urody Ilony Nalewajki. Organizatorka spotkania, Ania,  dopilnowała, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i przebiegało zgodnie z planem.

15418537_1843603819257867_8546064582126853920_o

Pielęgnacja włosów pod okiem Pani Ilony Nalewajki

Spotkanie rozpoczęło się częścią powitalną a następnie Pani Ilona Nalewajka opowiedziała nam o pielęgnacji włosów oraz o właściwościach kosmetyków z serii Paul Mitchell Marula Oil. Prezentacja była ciekawa a Pani Ilona międzyczasie robiła cuda na włosach modelki, na zdjęciach możecie zobaczyć kreatywne upięcie, które powstało błyskawicznie!

spotkanie blogerek Częstochowa

Warsztaty makijażu z Bell

Następnie miały miejsce warsztaty makijażu, poprowadzone przez Panią wizażystkę Mobilnego Studio Wizażu Pomada, przy użyciu kosmetyków firmy Bell. Zaprezentowała makijaż smoky eyes, posługując się wyłącznie kosmetykami tej firmy. Szczegółowo opowiedziała o zastosowaniu poszczególnych kosmetyków i zdradziła tajniki perfekcyjnego konturowania twarzy. Cierpliwie udzielała odpowiedzi na pytania i tłumaczyła jakich błędów należy unikać, podczas robienia makijażu.

spotkanie blogerek Częstcohowa

Jak widać na poniższym zdjęciu, przedstawicielka firmy Bell miała ze sobą mnóstwo kosmetyków! Dzięki temu mogłyśmy się zapoznać z gamą kolorów błyszczyków czy cieni do powiek i zobaczyć nowości, jakie firma ma w swojej ofercie.

spotkanie blogerek Częstochowa

Mnóstwo pyszności od Catering Color Bar

Po warsztatach makijażu z Bell, przyszła pora na obiad. Każda z nas mogła zjeść gorącą zupę dyniową lub żurek a oprócz tego, cały czas miałyśmy do dyspozycji catering Color Bar. Same zobaczcie, jak kusząco wszystko wyglądało.

spotkanie blogerek Częstochowa

Były sałatki, owoce, oraz różne słodkości: placki, bezy, pierniczki. Do picia miałyśmy herbatę, kawę, soki.. każda z nas mogła wybrać coś pysznego dla siebie.

spotkanie blogerek Częstochowa

Zaskakująca prezentacja Yvene

Tutaj kolejność planu trochę się zmieniła, przed Panią przedstawicielką z Bio Oil, zawitała do nas Pani z firmy Yvene. Pokazała nam produkt, o którym nigdy wcześniej nie słyszałam, mianowicie lifting w sprayu. Byłam sceptycznie nastawiona do jego działania, bo nie wierzyłam w „natychmiastowy efekt”, obiecywany przez wielu producentów. Pani przedstawicielka rozwiała moje wątpliwości, prezentując działanie produktu na ochotniczkach biorących udział w spotkaniu.

spotkanie blogerek w Częstochowie

Spójrzcie na poniższe zdjęcie. Twarz została spryskana sprayem tylko z jednej strony, z prawej. Widać różnicę? Twarz jest wyraźnie bardziej wyprofilowana, policzki uniesione, nawet brew uniosła się ku górze. Niesamowity efekt, jak na kilkanaście minut po aplikacji produktu. Na spotkaniu otrzymałam 20 ml spray, także będę mogła przetestować produkt na sobie. Na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.

spotkanie blogerek w Częstochowie

Warsztaty Bio Oleo

Przyszła kolej na warsztaty BioOleo, gdzie zapoznałyśmy się z produktami pielęgnacyjnymi. Pani przedstawicielka pokazała nam kosmetyki, dzięki którym dłonie stają się dobrze nawilżone i wygładzone.

spotkanie blogerek Częstochowa

Jedna z ochotniczek wypróbowała produkty na własnych dłoniach, żeby móc ocenić efekt. Rzeczywiście, jej dłonie po wykonaniu zabiegu były miękkie i wygładzone.

spotkanie blogerek Częstochowa

Produkty wyglądały zachęcająco, były ładnie zapakowane i pięknie pachniały.

spotkanie blogerek Częstcohowa

Rytuały plemienne Barnard Cassier

A teraz kolej na punkt programu, którego nazwa najbardziej mnie zaintrygowała, czyli Rytuały Plemienne Bernard Cassier. Przyciemnione światło, świece, afrykańska muzyka to tylko wstęp do prezentacji relaksacyjnych masaży, które mieliśmy okazję obserwować.

spotkanie blogerek Częstochowa

Pani masażystka pokazała nam w jaki sposób powinien być wykonywany masaż. Myślę, że warto byłoby wybrać się do profesjonalnego salonu masażu, żeby się odprężyć, zrelaksować i lepiej się poczuć. To dobry sposób na odstresowanie oraz złagodzenie dolegliwości.

spotkanie blogerek Częstochowa

Pani wykonująca masaż, pokazała nam produkty Bernard Cassier, które są stosowane podczas takich rytuałów. Muszę przyznać, że pachną niesamowicie a do tego mają świetną, dobrze nawilżającą i natłuszczającą konsystencję. Masaż takimi produktami, to sama przyjemność.

spotkanie blogerek Częstochowa

Prezentacja Face&look

Ostatnią prezentację poprowadził przedstawiciel firmy Face&look. Opowiedział nam o magazynie Face&look, oraz o Face&look baxacg, które jakiś czas temu trafiły na rynek. Niebawem poznacie zawartość jednego z nich, które otrzymałam na spotkaniu jako upominek od firmy. Jesteście ciekawe zawartości?

spotkanie blogerek Częstochowa

Podczas spotkania oprócz uczestniczenia w prezentacjach i poznawania nowości na rynku kosmetycznym, wiele rozmawialiśmy i dzieliliśmy się swoimi spostrzeżeniami na tematy związane z kosmetyką ale nie tylko.

spotkanie blogerek Częstochowa

Miło spędziliśmy czas i ciesze się, że mogłam poznać osoby, które do tej fory znałam jedynie z blogów, które prowadzą.

spotkanie blogerek Częstochowa

Na spotkaniu otrzymałyśmy upominki od firm, które pokażę Wam w jednym z kolejnych wpisów. Oczywiście z czasem pojawią się także moje opinie na temat testowanych kosmetyków.

spotkanie blogerek Częstochowa

Oczywiście był też czas na to, żeby porozmawiać, poznać się, porobić zdjęcia..

zrzut-ekranu-2016-12-10-o-17-15-57

… oraz oglądanie i testowanie produktów.

spotkanie blogerek Częstochowa

Cieszę się, że miałam okazję wziąć udział w spotkaniu, dziękuję wszystkim za miło spędzony czas w świetnym towarzystwie. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnie takie spotkanie i że jeszcze będę miała okazję zobaczyć się ze wszystkimi. Spotkanie trwało kilka godzin, mimo to nie udało mi się porozmawiać ze wszystkimi. Liczę na to, że w przyszłości jeszcze się spotkamy!

spotkanie blogerek Częstochowa