8w1 czy 6w1?

Odżywka z Eveline 8w1 świetnie się u mnie spisała.. 
..teraz skusiła mnie 6w1, nadająca paznokciom czerwony kolor.
     Odżywka Eveline 6w1 wzmacnia płytkę paznokci, dzięki czemu stają się one mocniejsze i mniej podatne na łamanie. Plusem jest to, że nadaje ona kolor i nie muszę nakładać na odżywkę kolejnej warstwy, kolorowego lakieru do paznokci. Emalia szybko zasycha, nadaje paznokciom blasku, dzięki czemu wyglądają zdrowo. Szczerze mówiąc trochę zawiodłam się, jeśli chodzi o jej trwałość. Już po jednym dniu, czerwony kolor schodzi z brzegów paznokcia. 

     Wystarczy nałożyć jedną warstwę odżywki, żeby uzyskać taki efekt jak na poniższych zdjęciach. Po dodaniu kolejnej, kolor staje się intensywniejszy.

     Oczywiście brokat na jednym z paznokci to element zdobienia wykonany innym lakierem do paznokci. Eveline 6w1 ma czysty, czerwony kolor, bez drobinek. 

     Cena odżywki to ok. 8,00 zł. Jest dostępna wersja w kolorze różowym, jednak tamta zupełnie do mnie nie przemawia. Wolę intensywniejsze barwy na paznokciach. Gdybym miała wybierać pomiędzy odżywką 6w1 i 8w1, wybrałabym tę drugą. Może nie nadaje czerwonego koloru ale jest bardzo trwała, nie odpryskuje tak szybko i tak jak 6w1 wspaniale regeneruje płytkę paznokcia.
http://eveline.pl/