Dwustronny kosmetyk do ust

Maybelline
Superstay
POMADKA + BALSAM
715 RUBYPojemność: 2,3 ml (pomadka) + 1,8 g (balsam do ust)
Cena ok: 6,99 zł

     Która z Was chciałaby mieć taki dwustronny kosmetyk w torebce? Z jednej strony mamy pomadkę do ust o delikatnym odcieniu ( kolor taki jak na zdjęciach: nr 715 RUBY), oznaczoną numerem 1, o pojemności 2,3 ml. Druga strona to bezbarwny balsam do ust ( 1,8 g.), który jest oznaczony numerem 2.

     Pomadka oznaczona nr 1 na początku dodaje ustom blasku (w pierwszej chwili byłabym skłonna powiedzieć, że to błyszczyk). Po chwili kolor utrwala się i w efekcie otrzymujemy ładnie podkreślone usta, niezbyt mocno – wyglądają naturalnie. Pomadka trochę się klei, ale tylko na początku, zaraz po nałożeniu. Na ustach utrzymuje się naprawdę długo.

     Druga strona kosmetyku, czyli balsam do ust jest bezbarwny, nie nadaje żadnego koloru. Dobrze natłuszcza usta, chroni przed zimnem i wiatrem.
     Kosmetyk ma delikatny, ma prawie niewyczuwalny zapach. Potrafi zadbać o nasze usta i jednocześnie fajnie prezentuje się w kosmetyczce. Szkoda, że nie jest bardziej wydajny. Pomadka szybko się kończy, na szczęście cena nie jest wygórowana i można po nią sięgnąć ponownie. Mamy pomadkę i balsam do ust w jednym kosmetyku, w jednej cenie. Ciekawe rozwiązanie.http://ezebra.pl/