Odżywka do paznokci Luxury Paris – którą wybrać?

     Widzimy dwie odżywki, obydwie tej samej firmy. Jak wybrać taką, która będzie odpowiednia dla naszych paznokci? Najlepiej przetestować obydwie, natomiast dla tych, którzy zamiast testować, chcą po prostu zasięgnąć opinii i kupić dobrą odżywkę, przygotowałam małe porównanie.. a przynajmniej taki miałam zamiar ale nie do końca mi wyszło. Dlaczego? Zobaczcie sami.  
     Zacznijmy od serum do paznokci Titan&Diamond, które ma intensywnie wzmacniać paznokcie i zabezpieczać je przed pękaniem, łamaniem oraz rozdwajaniem się. Połączenie diamentu oraz tytanu ma sprawić, że na powierzchni paznokci powstanie twarda warstwa, zabezpieczająca przed mechanicznymi uszkodzeniami. 
     Dwa razy w tygodniu aplikowałam jedną warstwę na niepomalowane, czyste paznokcie. Nie nakładałam kolejnej, ponieważ utwardzenie płytki paznokcia było wystarczające. Paznokcie nabrały blasku i zdrowego wyglądu. Odżywkę stosowałam dwa razy w tygodniu, efekt był naprawdę zadowalający.
Odżywka ma na celu:
1. Odżywienie – zdecydowanie, przy regularnym stosowaniu paznokcie wyglądają na mocne i zdrowe
2. Regenerację – tak
3. Wzmocnienie – zdecydowanie, płytka jest wzmocniona
4.Utwardzenie – tak, wystarczy jedna warstwa (dwie dla bardzo cienkich płytek paznokcia)
5.Uelastycznienie – nie zauważyłam
6. Nawilżenie – wyglądają zdrowo, więc mniemam, że też
7. Pobudzenie wzrostu płytki paznokcia – moje paznokcie zawsze szybko rosły, więc nie oceniam
8. Zapobieganie pękaniu – tak, zdecydowanie
9. Uszczelnianie płytki paznokcia – tak
10. Zwiększenie odporności na uszczerbki mechaniczne – tak
odżywka do paznokci Luxury Paris
     Odżywka 10w1 Complete Nail Care według mnie ma takie samo działanie jak ta pierwsza. Może ktoś ma inne odczucia? Według mnie równie dobrze utwardza płytkę paznokcia oraz regeneruje. W tym przypadku również wystarczyła jedna warstwa, żeby paznokcie były dobrze utwardzone i ładnie się błyszczały. Doszukiwałam się różnic, niestety ich nie znalazłam (a może to i lepiej). Jedyne, co mogę zasugerować, niezależnie którą odżywkę wybierzecie, to to, żeby nie stosować odżywki pierwszego, drugiego i trzeciego dnia i kolejnego zmywać. Ja nakładała ją zwyczajnie, pod lakier i efekty są naprawdę widoczne! Mam nadzieję, że teraz Wasza decyzja podczas zakupów odżywki do paznokci Luxury Paris będzie naprawdę prosta, nie ma się nad czym zastanawiać, obydwie radzą sobie dobrze i mają identyczne działanie, pojemność i cenę (16,99zł/12 ml). 
odżywka do paznokci Luxury Paris

http://luxuryparis.eu/