Femme, Hugo Boss – powiew tajemniczości..

Piękna, uwodzicielska, czarująca.. Gdzie tkwi tajemnica? 
Wystarczy kilka kropli perfum 
Femme, Hugo Bossa
by podkreślić charakter, dodać elegancji i pewności siebie.


     Na początku, zaraz po uwolnieniu perfum z buteleczki, możemy poczuć intensywną woń, która z czasem przeradza się w delikatną, kwiatową mgiełkę. Zapach jest świeży. Myślę że na taką, jesienną porę byłby idealny. Są to perfumy odpowiednie dla kobiet, które chcą podkreślić swój charakter i niezależność, dodać sobie pewności siebie, owiać się tajemnicą.

     W składzie perfum możemy odnaleźć nutkę mandarynki, porzeczki, frezji, lilii, róży, jaśminu i moreli. Najbardziej wyczuwalny jest zapach drzewny, ambry i piżma.
     Buteleczka perfum jest elegancka, stylowa. Ciekawie się prezentuje. Ja miałam okazję wypróbować perfumy o niewielkiej pojemności (2 ml) ale nie używałam ich na co dzień, lecz na większe okazje. Zapach długo się utrzymuje. Moje perfumy nie były w sprayu, lecz w takiej postaci jak na poniższym zdjęciu, dzięki Temu mogłam użyć tyle perfum, na ile miałam ochotę.. sama mogę zdecydować o  intensywności zapachu. Może niektórzy wolą perfumy w atomizerze, ponieważ obawiają się ich rozlania.. jednak mi, buteleczka tego rodzaju bardzo odpowiada. 

     Z cenami i dostępnymi pojemnościami wód perfumowanych i perfum Femme, Hugo Bossa, możecie zapoznać się na stronie internetowej: http://www.pachniemy.pl/.

http://www.pachniemy.pl/