Mydełka Dove!

https://www.kosmetykiani.pl/2015/05/mydeka-dove.html
     Taki zestaw ostatnio do mnie zawitał! A w nim moje ulubione mydełko Dove, którego używam na co dzień (beauty cream bar). Jak do tej pory było dla mnie najlepsze i nie szukałam innych, Tym razem miałam okazję przetestować inne wersje zapachowe: coconut milk i gentle exfoliating.
https://www.kosmetykiani.pl/2015/05/mydeka-dove.html

Kostka myjąca Dove

gramatura: 100g.
cena: 4,00 zł.
     Wszystkie mydełka są kremowe i delikatnie nawilżają skórę, pozostawiając ją miękką w dotyku i wygładzoną. Różnią się jedynie zapachem (każdy na pewno znajdzie odpowiednią wersję zapachową dla siebie). Jak już wspomniałam, codziennie używam mydełko Dove beauty cream bar. Stosuję go zamiast żelu do mycia twarzy. Pewnie się zdziwicie.. mydło? Do mycia twarzy? Przecież stanie się przesuszona.. Nic bardziej mylnego. Mam cerę mieszaną i mydełko Dove jest przeze mnie od długiego czasu używane właśnie do pielęgnacji twarzy, nie wysusza a nawet delikatnie nawilża. Mam bardzo wrażliwą cerę, a ten produkt nie podrażnia jej i nie powoduje zaczerwienień. Muszę przyznać, że nowe zapachy, które miałam okazję przetestować, również przypadły mi do gustu (szczególnie kokosowe mydełko, pięknie pachnie), jednak jeśli chodzi o produkt do mycia twarzy, pozostanę przy Dove beauty cream bar, które najbardziej mnie do siebie przekonało. Pewnie czasem sięgnę po inne wersje zapachowe, dla odmiany, ale na pewno zawsze wrócę do „mojego” mydełka.
     A Wy mieliście okazję używać produkty firmy Dove? Jakie są Wasze opinie na ich temat? Niebawem pojawi się recenzja żeli pod prysznic tej samej firmy. 
http://www.idoveyou.pl/pl/