Panie i Panowie, elegancko i z klasą! Modini

Nie kupisz na prezent perfum, bo Twój partner ma już dwie buteleczki, koszulki już kupowałaś, słodycze są zbyt „oklepane” w takim razie co kupić na prezent swojemu mężczyźnie?

 

Tym razem zaproponuję coś bardziej eleganckiego..

Coś dla Panów, którzy lubią krawaty i garnitury, a mianowicie  akcesoria ze sklepu internetowego modini.pl,w którym Panowie z klasą na pewno znajdą coś dla siebie a Panie mogą wybrać prezent dla swojego partnera lub po prostu pomóc i doradzić w wyborze akcesoriów. Na stronie, można znaleźć różnokolorowe poszetki i jak widać na poniższym zdjęciu, obecnie trwa obniżka cen.

sklep modini

Krawaty

Zdażyło Wam się biegać i szukać w pośpiechu krawatu w odpowiednim kolorze, tak, żeby pasował do sukienki? Było tak, że partner oglądał w sklepie było wiele rożnych krawatów, ale nic dla siebie nie wybrał? Pewnie nie raz, dlatego czasem dobrze jest po prostu, na spokojnie pooglądać w domu zdjęcia i zastanowić się spokojnie, bez nerwów nad wyborem, by nie leżał potem w szafie przez kilka lat, nienoszony. W modini wybór jest spory i ceny również są przystępne.

 

elegancki styl

 

Spinki do mankietów

Nie tylko my, kobiety, chcemy wyglądać dobrze. Być może będziesz kiedyś chciała doradzić swojemu partnerowi w zakupie spinek do mankietów? Myślę, że któreś z nich się spodobają.

 

 

moda dla Panów

Paski

W ofercie sklepu znajdują się również paski do spodni w różnych kolorach.

 

modini sklep

 

Jak myślicie, czy Panowie ucieszyliby się z takich prezentów? Zdarza się, że doradzacie im w wyborze ubrań i akcesoriów? Podoba Wam się bardziej luźny styl, sportowy czy elegancki? Czekam na Wasze komentarze.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.