Silkening Milk – idealnie gładkie włosy!

SILKENING MILK

Silkening Milk

 

Opis z etykietki: Nawilżające i wygładzające mleczko do wszystkich rodzajów włosów. Mleczko pozostawia włosy jedwabiste i błyszczące natychmiast po pierwszym zastosowaniu. Ułatwia suszenie, rozczesywanie i układanie włosów.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne czyste włosy, następnie przystąpić do stylizacji. Nie spłukiwać. Posiada wymagane atesty.

 

Silkening Milk

 

Wyłączny importer:
 EURO-FRYZ.
 
     Silkening Milk to produkt profesjonalny, o estetycznym, ciekawym, niebieskim opakowaniu. Ma oryginalny kształt, który przyciąga uwagę. Posiada dozowniczek ułatwiający aplikację. Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu, żeby uzyskać oczekiwany efekt.

 

Silkening Milk
Cena: 54,00 zł
Pojemność: 140 ml

 

Silkening Milk

 

     Tak jak obiecuje nam producent, mleczko Silkening Milk wygładza i zapobiega puszeniu się włosów. Po jego zastosowaniu możemy śmiało użyć suszarki lub prostownicy, ponieważ chroni przed wysoką temperaturą. Włosy stają się miękkie i błyszczące, znacznie lepiej się rozczesują. Mleczko ma lekką konsystencję, nie obciąża i nie przetłuszcza. Produkt ułatwia układanie włosów.. a do tego pięknie pachnie! Cena nie jest niska, ale mleczko jest naprawdę wydajne, a efekt widoczny.
http://eurofryz.pl/