Spray termoochronny do włosów Marion

Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury
Marion
suszarka & prostownica
 
Spray termoochronny do włosów Marion
 
     Opis z etykietki: Mgiełka bez spłukiwania stworzona specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
– włosy są miękkie i elastyczne,
– nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk,
– zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Sposób użycia:
Suszenie – rozpylić  na wilgotne włosy przed suszeniem. Nie spłukiwać!
Prostowanie i lokowanie – rozpylić na suche włosy, następnie użyć prostownicy lub lokówki. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je dużą ilością wody.
Aby wzmocnić termoochronne działanie, stosować wraz z termoochronnym mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochrona.
Spray termoochronny do włosów Marion
 
Pojemność: 130 ml
Cena: ok. 8,00 zł
     Produkt zamknięty jest w wygodnej, plastikowej buteleczce. Płyn ma delikatny, przyjemny zapach, ułatwia układanie włosów. Wolę użyć produktu na mokre włosy, tuż przed suszeniem, niż na wilgne przed prostowaniem. Dlaczego? Ponieważ kiedy spryskam włosy zanim użyję suszarki, stają się miękkie i błyszczące i o wiele lepiej się układają. Natomiast kiedy potraktuję płynem suche włosy, po użyciu prostownicy tracą objętość i mam wrażenie, że szybciej się przetłuszczają oraz bardziej elektryzują.
http://www.marionkosmetyki.pl/