Włos z głowy nie spadnie

Apteczka Babci Agafii
Aktywne Serum na Porost Włosów
Pojemność: 150 ml
Cena: 24,90 zł
Opis z opakowania: Aktywne, ziołowe serum na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks 7 ziół, które stymulują wzrost włosów, zapobiegają ich wypadaniu, wzmacniają cebulki. Nie obciąża włosów i nie podrażnia skóry.
Sposób użycia: Serum rozpylić na czyste i suche włosy, pozostawić do wyschnięcia, nie zmywać. Stosować 2-3 razy w tygodniu przez 2-3 miesiące.
     Produkt ma specyficzne opakowanie, które przyciąga uwagę. Widnieją na nim napisy w Rosyjskim języku, na odwrocie dodano naklejkę z polskim opisem. Składniki serum są naturalne, więc zamieszczenie na opakowaniu obrazka z ziołami i papryką jest bardzo trafne. 
     Serum uwalniamy z buteleczki dzięki atomizerowi. To znacznie ułatwia aplikację, wystarczy spryskać włosy i pozostawić je do wyschnięcia. Po zastosowaniu płynu, stają się one błyszczące i łatwiej się układają. Nie zauważyłam, żeby przez stosowanie serum bardziej się przetłuszczały, czuję, że są odświeżone. Serum ma ziołowy zapach, na początku jest intensywny a po chwili prawie niewyczuwalny.
     Czy serum wzmocniło moje włosy? Dzięki regularnemu stosowaniu tego produktu, wzmacniającego szamponu oraz odżywki do włosów wypadających (również z Apteczki Babci Agafii ) stały się one mocniejsze, wyglądają zdrowo, lepiej się układają i nie elektryzują się. Przydałoby się jeszcze wygładzenie, ale to już niestety nie należy do obowiązków kosmetyków z tej serii.