Przegląd tygodnia

     Jakiś czas temu pokazywałam Wam na profilu facebookowym herbaty Lipton. Byłyście ciekawe co to za nowość, więc już wyjaśniam. Otrzymałam do spróbowania dwa opakowania herbatek: Lady Lipton i English Breakfast. Trudno mi powiedzieć, który smak jest lepszy ale muszę przyznać, że kilka dni temu już zdążyłam się zaopatrzyć w kolejne pudełeczka. Ciekawa jestem czy pojawią się nowe rodzaje, bo te pozytywnie mnie zaskoczyły. 

     W tym tygodniu dotarła też do mnie przesyłka z wygraną na blogu Oczy na modę. Jestem pozytywnie zaskoczona nagrodą, bardzo dziękuję! 🙂

     A teraz pokażę Wam produkty Timotei, których testowanie rozpoczęłam we wtorek. Recenzja za jakiś czas pojawi się na blogu. Miałyście któryś z tych produktów? Jakie są Wasze wrażenia?
     Wczoraj zawitał do mnie Święty Mikołaj! A to niespodzianka, jeszcze nawet nie ma grudnia! Bardzo dziękuję, muszę przyznać, że Święty Mikołaj wie jakie produkty lubię.
         Postaw na sport, sprawdź buty sportowe w sklepie Futbolsport.pl ! Sprawdziłam, bo nadal poszukuję mega wygodnych butów do biegania i uprawiania sportów. Jak zawsze chciałabym skorzystać z Waszej porady. Czy takie buty Wam się podobają? Przecena z 219,00 zł na 189,00 zł.

     
     Wy już kupiłyście prezenty Mikołajkowe? Co wybrałyście? Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe? Podzielcie się ze mną swoimi pomysłami.