Rano i wieczorem..

FITOMED
ziołowy żel do mycia twarzy
Pojemność: 200 ml
Cena: 9,00 zł
     Tym razem w ramach współpracy z firmą Fitomed, wybrałam sobie żel do mycia twarzy (cera sucha i wrażliwa). Moja cera stała się sucha i potrzebuje nawilżenia. Skusił mnie ziołowy skład kosmetyku i jego właściwości nawilżająco-łagodzące. Żel jest gęsty, prawie w ogóle się nie pieni. Delikatnie oczyszcza naszą twarz, nie uczula i nie powoduje zaczerwienień. Nie wysusza skóry, ale też, niestety nie nawilża jej wystarczająco. Nie jestem z tego powodu zawiedziona produktem, bo nie oczekiwałam rozwiązania wszystkich moich problemów z cerą. Ten żel do mycia twarzy i dobry krem nawilżający to moim zdaniem dobry duet do pielęgnacji twarzy. Najważniejsze jest dla mnie oczyszczenie, zmycie resztek makijażu po całym dniu i tutaj produkt rewelacyjnie wywiązuje się z zadania. Duży plus za delikatny, ziołowy zapach, skład i opakowanie, dzięki któremu płyn nie wylewa się i łatwo go dozować. Szkoda, że żel tak szybko się kończy.. już niewiele zostało go na dnie buteleczki.

 

     Proszę bardzo, oto zdjęcia (poniżej) z których możecie odczytać skład, zastosowanie i sposób użycia produktu. Jak widać, żel nie zawiera mydeł alkaicznych, które mogą uszkodzić powłokę ochronną czy za bardzo odtłuścić naszą skórę. Produkt posiada ziołową kompozycję (prawoślaz, owies, lipa, nostrzyk),  która łagodzi podrażnienia i delikatnie nawilża.

 

     Nie przestraszcie się, jeśli zauważycie, że w płynie wytrącił się osad. To wcale nie oznacza, że produkt się zepsuł lub przeterminował. Nadal możecie z niego korzystać, bez obaw.
http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1