Lactacyd Femina czy Lactacyd Fresh?

 

     Ostatnio, na profilu facebookowym pokazywałam Wam zawartość przesyłki, którą niedawno otrzymałam (KLIK). W pudełku znajdował się żel do higieny intymnej Lactacyd Fresh i tabletki Capivit cera bez niedoskonałości. Suplement diety będę stosować jeszcze kilka dni (to moje drugie opakowanie), żebym mogła napisać o efektach, natomiast swoją opinią na temat żelu do higieny intymnej Lactacyd Fresh, mogę się z Wami podzielić już dzisiaj.

 

Lactacyd Fresh
żel do higieny intymnej
pojemność: 200 ml
cena: 10,99 zł
Skład: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,
Triethyl Citrate, Lactid Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Parfum, PEG-7
Glyceryl Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Glyceryl
Laurate, Menthol, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium
Sorbate, Tocopheryl Acetate
     Już wcześniej miałam okazję przetestować płyn do higieny intymnej Lactacyd Famina, jednak całkowicie różnił się on od żelu do higieny intymnej Lactacyd Fresh, który miałam okazję przetestować tym razem. Tamten jest delikatny, łagodzący, ma słabo wyczuwalny zapach. Lactacyd Fresh dla odmiany, ma mocniejszy zapach i daje mocne uczucie odświeżenia i chłodu, dzięki zawartości Mentolu w składzie. Przed przetestowaniem, na profilu facebookowym kilka osób zapytanych o opinię na temat żelu, twierdziło, że ten nowy „zielony” Lactacyd podrażnia i szczypie, natomiast pomarańczowy spisuje się u nich całkiem dobrze (KLIK). U mnie ten płyn nie wywołał żadnych uczuleń ani podrażnień, ale myślę, że mocne, odświeżające działanie mentolu, może być zinterpretowane jako podrażnienie czy uczulenie. Opinie są mieszane i bardzo skrajne, mnie ten Lactacyd odpowiada, natomiast osoby, które potrzebują delikatniejszego płynu, mogą sięgnąć po emulsję Lactacyd Femina.
     Produkt wyposażony jest w dozownik, który ułatwia korzystanie z produktu. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, żel delikatnie się pieni, jest bardzo wydajny.

 

http://www.lactacyd.pl/pl-pl/