Do demakijażu? Mleczko Mythos

MYTHOS BIO
mleczko oczyszczające do demakijażu 
Pojemność: 200 ml
Cena: 33,85 zł

     Mleczko bogate jest w substancje aktywne, takie jak: oliwka, granat +BIO, aloes, jojoba, masło shea. Ma za zadanie łagodnie oczyszczać naszą cerę, zapewniać jej odpowiedni poziom nawilżenia, odżywienie i odświeżenie. Ma właściwości kojące i antyoksydacyjne, uelastycznia i tonuje skórę. Nadaje się do każdego rodzaju cery.

     Zazwyczaj sięgam po płyny do demakijażu, więc tym razem, dla odmiany postanowiłam przetestować mleczko Mythos. Produkt ma gęstą, wydajną konsystencję, delikatnie a zarazem dokładnie zmywa makijaż. Świetnie radzi sobie z cieniami do powiek, kredką czy też tuszem, potrafi dokładnie zmyć intensywnie czarny eyeliner. Jedyną wadą mleczka jest zamykanie na zatrzask, które do tej pory bardzo w produktach lubiłam, a nawet czasem celowo wybierałam produkty, który są wyposażone w wygodne zamykanie. W tym wypadku nie sprawdziło się, ponieważ mleczko jest gęste i z trudem wydobywałam je z buteleczki.. ale znalazłam na to rozwiązanie. Po prostu ściągnęłam zakrętkę, tak jak widać na powyższym zdjęciu, co znacznie ułatwiło mi aplikację produktu.
     Czy sięgnę jeszcze po to mleczko? Myślę, że tak. Po demakijażu wykonanym tym produktem, skóra rzeczywiście jest dokładnie oczyszczona i nawilżona – tak jak obiecuje nam producent. Mleczko nie powoduje podrażnień i spełnia swoje zadanie, dokładnie usuwa makijaż. 
http://flax.com.pl/