Peeling błotny ( kwas mlekowy + kwasy owocowe)

Bingo Spa
średni peeling błotny do twarzy
kwas mlekowy
kwasy owoceowe
Pojemność: 100 g
Cena: 16,00 zł
     Peeling błotny zawiera kwas mlekowy oraz kwasy owocowe. W jego skład wchodzi 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 3% mielonych pestek z owoców, kwas mlekowy i 50%-owe kwasy owocowe. 
Sposób użycia: opuszkami palców rozprowadzić peeling na twarzy i szyi, omijać okolice oczu. Delikatnymi, kolistymi ruchami masować skórę, następnie spłukać wodą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Produkt nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych.

     Na zdjęciach przedstawiłam konsystencję produktu. Peeling nie jest zbyt gęsty, łatwo go rozprowadzić na twarzy i szyi. Wmasowując go w skórę wyczuwałam drobne ziarenka, które mają za zadanie złuszczyć martwy naskórek i oczyścić twarz. Produkt łatwo się spłukuje.

     Jaki efekt? O dziwo moja wrażliwa skóra nie zareagowała pieczeniem policzków ani mocnym zaczerwienieniem. Wiadomo, po potarciu naskórka lekko się zaróżowiła (co jest naturalne po ścieraniu jej peelingiem), jednak nie wystąpiły żadne efekty uboczne.

     Po zastosowaniu produktu moja cera wyglądała świeżo i zdrowo. Miałam wrażanie, że jest dokładnie oczyszczona i przygotowana do kolejnych zabiegów kosmetycznych (mam tu na myśli nakładanie kremu). 

     Na początku wydawało mi się, że produkt jest bezzapachowy, jednak po nałożeniu na skórę można wyczuć bardzo delikatny zapach glinki. Pojemność to 100g. – jak dla mnie wystarczająca, ponieważ niezbyt często stosuję na skórze takie zabiegi. Raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie w zupełności mi wystarczy.

Na powyższym zdjęciu możecie zapoznać się ze składem produktu.
Zalety:
– dokładne oczyszczenie twarzy,
– usunięcie martwego naskórka,
– przywrócenie skórze zdowego wyglądu,
– naturalny skad,
– brak barwników i kompozycji zapachowych,
– pojemność 100 g ( dla mnie wystarczająca),
– dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje.
Wady:
– cena,
– niezbyt przyjemny zapach,
– osoby o wrażliwej cerze nie mogą go stosować zbyt często.
http://www.bingosklep.com/index.php