Zmyj makijaż samą wodą! Face Glove

https://www.kosmetykiani.pl/2015/06/zmyj-makijaz-sama-woda-face-glove.html
Face Glove – czyścik do demakijażu
cena: 39,90 zł/ szt.
     Od pewnego czasu nurtowało mnie pytanie: Czy Face Glove rzeczywiście potrafi usunąć makijaż, bez użycia płynu do demakijażu? Stosowałam już różne mleczka do demakijażu, płyny dwufazowe, olejki.. ale jeszcze nie zdarzyło mi zmycie makijażu jedynie z użyciem wody. Przetestowałam i mam odpowiedź. Działa! 🙂 

https://www.kosmetykiani.pl/2015/06/zmyj-makijaz-sama-woda-face-glove.html
     Czyścik Face Glove ma za zadanie skuteczne usuwanie makijażu, również wodoodpornego, oraz bakterii i pozostałych zanieczyszczeń jedynie z użyciem ciepłej wody. Pielęgnuje i usuwa nadmiar sebum, polecam go osobom, które mają skórę tłustą (przy mojej, mieszanej cerze czyścik również się sprawdził). Po jego stosowaniu nie zauważyłam żadnych podrażnień. Mogą go stosować również osoby noszące szkła kontaktowe. Face Glove ma również spełniać funkcję delikatnego peelingu. Czyścik ma pobudzać skórę do tworzenia kolagenu i włókien elastyny.  Zalecany okres użytkowania to 4 miesiące. 
     Stosowanie i pielęgnacja: Face Glove moczymy i lekko wyciskamy. Po każdorazowym użyciu czyścik powinien być wypłukany w wodzie z naturalnym mydłem. Raz na jakiś czas zalecane jest wypranie go w pralce automatycznej, w temperaturze do 40oC. Nie należy stosować żadnych środków zmiękczających wodę. Najlepiej suszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

http://livioon.com/pl