Antyperspiranty Rexona!

antyperspirant Rexona
     Już jakiś czas temu pisałam Wam, że rozpoczęłam testowanie antyperspirantów Rexona. Do tej pory używałam innych zapachów z tej firmy i byłam zadowolona. Tym razem dostałam nowy rodzaj, Shower Clean. Zapach kojarzy mi się z lekkością i świeżością. 
antyperspirant Rexona
     Z serii Shower Clean otrzymałam do testowania antyperspirant w sprayu (10 zł/150 ml), sztyft (10 zł/40g) i kulkę (7,00 zł/50 ml). Najczęściej sięgam po antyperspiranty z sprayu, ponieważ moim zdaniem są najwygodniejsze w użyciu. Wypróbowałam jeszcze jeden produkt Rexona Women, Maximum Protection (24,99 zł/45 ml) i jest to dla mnie największe odkrycie, jeśli chodzi o firmę Rexona. Antyperspirant naprawdę działa, zapobiega poceniu się, ma delikatny zapach i nie uczula ani nie podrażnia skóry. Dla mnie to ideał, którego postawiłabym na półce na równi z antyperspirantami aptecznymi. 

antyperspirant Rexona

     Rexona ma również w swojej ofercie antyperspiranty dla mężczyzn, m.in zapach Rexna Men Turbo, który jest dość intensywny, ale nie męczący. Antyperspiranty nie powodują podrażnień i nie uczulają. W ofercie jest spray (10 zł/150 ml), sztyft (10 zł/40g) i kulka (7,00 zł/50 ml).

http://www.rexona.pl/pl/