Też masz czasem wrażenie, że Twoje włosy potrzebują odpoczynku?

Farmona Herbal Care
     Czasem mam wrażenie, że moje włosy muszą odpocząć od regenerujących czy wzmacniających szamponów i odżywek, kuracji naprawczych czy innych produktów, które nierzadko obciążają włosy. Wtedy sięgam po naturalne szampony i odżywki, które odświeżają, przywracają naturalny blask i lekkość. Tym razem postawiłam na szampon łopianowy i lekką, odświeżającą odżywkę pokrzywową w sprayu Herbal Care. Cena szamponu łopianowego to 8,50 zł/ 330 ml, natomiast cena odżywki pokrzywowej to7,50 zł/200 ml

Farmona Herbal Care
     Zacznę od opakowań, które są proste i ładnie się prezentują. Cała seria Herbal Care ma takie właśnie niewymyślne a zarazem oryginalne opakowania, które bardzo pozytywnie odbieram. Jeśli chodzi o minusy, o ile odżywka w sprayu ma wygodny aplikator, to szampon jest na zakrętkę, co jest niepraktyczne i na pewno wygodniej byłoby, gdyby buteleczka była na zatrzask (z drugiej strony, opakowania mogłyby stracić wtedy swój urok, więc ten punkt odpuszczam).

Farmona Herbal Care
     Dla zainteresowanych zamieściłam skład (na powyższym zdjęciu szamponu a na poniższym, odżywki w sprayu).
Farmona Herbal Care
     Jeśli myślisz, że po tym szamponie moje włosy stały się oczyszczone ale suche i szorstkie to zapewniam, że nie! Owszem, naturalne szampony czasem powodują, że włosy właśnie takie się stają i nie sposób ich okiełznać. Ten szampon oprócz odżywczo-regenerującego ekstraktu z łopianu, ma w składzie również białka pszeniczne, które wzmacniają i nadają włosom zdrowy, piękny wygląd oraz bioaktywny cynk PCA zapobiegający przetłuszczaniu. To, że włosy nie stają się suche i szorstkie zawdzięczamy składnikowi Inutec, który nawilża i ułatwia rozczesywanie. Oczywiście, cały ten efekt każdego dnia wzmacniam pokrzywową odżywką w sprayu, która również wzmacnia włosy, dodaje im blasku i miękkości. Dzięki tym dwóm produktom, włosy stają się lekkie, oczyszczone i zregenerowane oraz wyglądają zdrowo.
https://farmona.pl/