OGŁASZAM WYNIKI!

     Dziękuję za liczny udział w konkursie! Przeczytałam wszystkie odpowiedzi i trudno było mi wybrać najlepszą. Każdy z Was ma własną definicję „piękna natury”, w odpowiedziach przedstawialiście jej różne, kreatywne obrazy. Niestety mogłam wybrać tylko dwie osoby, które zostaną nagrodzone.
Uczestniczka konkursu, która zajęła pierwsze miejsce to Just My Lipstick. Na pytanie „Czym jest piękno natury?” odpowiedziała:
Piękno natury to coś, co ma rzecz martwa czy żywe stworzenie już od początku swojego bytu. Natura jest piękna sama w sobie. Nie trzeba jej udoskonalać w żaden sposób. Każda rzecz/osoba jest niepowtarzalna i unikatowa, a także idealnie piękna na swój sposób. Niestety, jednak ludzie dość rzadko zauważają w samych sobie piękno natury. Osoba, która jest piękna z natury (CZYLI KAŻDA) nie zdobywa piękna świadomie lub nieświadomie poprawiając coś w swoim wyglądzie. To piękno po prostu ma. We współczesnym świecie trudno jest docenić swoje piękno pochodzące z natury. Żyjemy pod presją tego, żeby się upodabniać do znanych sław typu aktorki, piosenkarki, dziennikarki itp. Nie zauważamy naturalnego piękna w okół nas. O tym wręcz idealnie opowiedział nam Mały Książę na przykładzie Róży 🙂
Gratuluję, oto nagroda – zestaw podróżny:
Miejsce drugie zajęła kamila11207, odpowiedzią:
Piękno natury jest wszędzie ! Oh tak ! Wystarczy spróbować je dostrzec, aby je pokochać.
Bo czymże byłby świat bez:
-zapierających dech w piersiach wschodów i zachodów słońca,
-czystej, błękitnej i chłodnej wody,
-gorącego, jasnego i wielkiego słońca,
Brzmi wspaniale, prawda?
A to jeszcze nie wszystko!
Pomyśl o cudownych krajobrazach które w życiu widziałeś, obojętne czy była to Grecja, Chorwacja, Anglia czy jakiekolwiek inne państwo.
Pomyśl o tym naturalnym pięknie jakie tam spotkałeś. Pomyśl o górach z których rozprzestrzeniają się cudowne widoki.
Mają tę magię prawda? Chcesz więcej?
Kwiaty, kolejna cecha która nadaje naturze piękno… przepiękne róże, tulipany, stokrotki a nawet zwykłe maki potrafią uczynić świat piękniejszym.
A Niebo? Czyż niebo nie jest przepiękne? W zależności od pory przybiera tyle pięknych barw. Pozwala nam podziwiać ogromne chmury. W zimie natomiast rozsiewa po całym świecie delikatną mgiełkę białego śniegu, którego płatki opadając na nasze policzki, topnieją delikatnie pieszcząc naszą twarz.
Teraz wiatr, który w upale chłodzi nasze ciało, delikatnie rozwiewa nasze włosy rozrzucając kosmyki we wszystkie strony świata.
Wspaniale prawda? 
Tym jest dla mnie piękno natury, które kocham i bez którego życie byłoby nieciekawe i pozbawione miłości. Musimy dbać o naturę, aby jak najdłużej dzieliła się z nami swoimi wspaniałymi skarbami.
 
A oto nagroda – żel pod prysznic i balsam do ciała:
 

 

 

 

     Gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję współorganizatorom konkursu!
http://flax.com.pl/