Niepowtarzalny wystrój wnętrz! Fototapety PIXERS

fototapety PIXERS

Chcesz mieć skrawek nieba tylko dla siebie?

Dzięki fototapetom do sypialni PIXERS, jest to możliwe! Przeglądałam wiele różnych wzorów o różnorodnej tematyce, jednak postanowiłam, że na samym początku tego wpisu, pokażę Wam tą, która rzuciła mi się w oczy jako pierwsza i zachwyciła się motywem chmur i unoszącym się ponad nimi balonem.
Fototapety PIXERS

Mnóstwo zdjęć i kolorów!

Aż może się zacząć mienić w oczach od nadmiaru. Nie mogłam się zdecydować, które fototapety Wam zaprezentować. Jest ich mnóstwo i nie sposób się zdecydować na jedną lub dwie.

 

Fototapety PIXERS

 

Mój kawałek nieba

Mimo wszystko mój wzrok znowu padł na motyw nieba, tym razem trochę pochmurnie, lecz w oddali widać, że przez czarne chmury przebijają się promienie słońca. Taka fototapeta byłaby idealna do mojego pokoju. A jak Wam się podoba?

 

Fototapety PIXERS

 

Strona internetowa firmy PIXERS jest bardzo czytelna, łatwo znaleźć na niej informacje, które nas interesują. Podoba mi się to, że tapety podzielone na kategorie, jeśli chodzi o tematy. Możemy szybko zlokalizować poszczególne motywy np. kontynenty, kosmos, krajobrazy czy architektura.

 

Fototapety PIXERS

 

Wiele motywów do wyboru

Na stronie widnieje również kolejny podział fototapet, tym razem ze względu na przeznaczenie. Jeśli poszukujemy motywu związanego z kuchnią, klikamy „kuchnia”, jeśli poszukujemy do pokoju dziecięcego, również możemy odnaleźć taką kategorię. Co ciekawe, są również fototapety, które idealnie nadają się do salonu fryzjerskiego, szkoły jogi, baru sushi czy do kościoła.

 

Fototapety PIXERS

 

Zdjęcia można podzielić na kilka obrazów lub skomponować każdy z osobna. Mamy do wyboru dyptyk, tryptyk, kwadryptyk, pentaptyk, heksaptyk a nawet nowemptyk.

 

Fototapety PIXERS

 

PIXERS, oprócz obrazów i fototapet oferuje również plakaty i różne rodzaje naklejek. Oferuje szeroki wybór fototapet, możliwych do wykonania na różnych materiałach. Są dostępne m.in. fototapety PIXERstick, Vinyl Premium, Vinyl czy obraz na płótnie.

 

Fototapety PIXERS


Można wybrać naklejki ścienne z różnymi motywami, dostępna jest m.in wersja standard, witrażowa lub ścienna. Jeśli chcecie się przekonać, czym właściwie się różnią, zapraszam na stronę internetową firmy PIXERS, gdzie zamieszczone są szczegółowe informacje.

 

Fototapety PIXERS

 

Zdjęcia lub fototapety, jako puzzle rozsypane na ścianie? A może inny ciekawy kształt? Możliwości jest wiele! Dzięki temu, można nadać wnętrzu niepowtarzalny wygląd. Co myślicie o fototapetach? Jaki motyw widzielibyście u siebie w pokoju? Która fototapeta najbardziej Wam się podoba? A może macie pomysł na coś zupełnie innego, a nie znaleźliście takiego motywu na stronie firmy PIXERS? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.