Perełki z Livioon!

Livioon

Firma Livioon, zazwyczaj kojarzy się z perfumami. O swoich ulubieńcach z tej kategorii już pisałam TUTAJ. Tym razem przychodzę do Was z trzema perełkami i nie będą to perfumy, a kosmetyki, które sprawią, że po kąpieli, zarówno ciało i jak i włosy będą dobrze nawilżone a my zyskamy poczucie odprężenia.

 

 

Szampon i odżywka Keratin Complex

Jak można się domyślić, numery nie są zamieszczone bez przyczyny. Krok pierwszy to szampon a drugi to odżywka. Szampon ma gęstą, żelową konsystencję, dobrze się pieni, natomiast odżywka ma konsystencję kremową. Obydwa produkty mają delikatny, przyjemny zapach. Po zastosowaniu obydwu produktów włosy dobrze się układają, są odpowiednio nawilżone i nie elektryzują się. Przy regularnym stosowaniu nabierają zdrowego połysku.

 

Perfumowany żel pod prysznic Livioon 

Produkt, który może być stosowany zarówno do mycia ciała jak i włosów. Ja stosuję go wyłącznie do pielęgnacji ciała, ponieważ do włosów stosuję szampon i odżywkę z tej samej firmy, o których pisałam powyżej. Konsystencja żelu jest gęsta, ma różowe zabarwienie. Wystarczy niewielka ilość, żeby produkt zaczął się mocno pienić a cała łazienka wypełniła się przyjemnym, intensywnym zapachem.

 

Livioon

 

Produkt jest idealny, do stworzenia we własnej łazience klimatu SPA

Żel delikatnie nawilża skórę a zapach pozwala się odprężyć i odpocząć po ciężkim dniu. Ma wygodne zamykanie na zatrzask, które znacznie ułatwia stosowanie produktu. Duży plus za eleganckie opakowanie, które ładnie prezentuje się w łazience.

 

Livioon

 

Podobne opakowania, różne zapachy

Muszę zwrócić uwagę na jeden mały szczegół. Mimo, że tubki, które znajdują się w asortymencie Livioon, są podobne z wyglądu, to każda kryje w sobie inny zapach. Ja mam okazję używać żelu z nr. 03, gdzie zapach zbliżony jest do perfum Armani Si. W Livioon można kupić perfumy o tym samym zapachu. Miałyście już perfumy z tej firmy? A może na Waszej półce w łazience znajduję się szampon lub żel pod prysznic z tej firmy? Podzielcie się w komentarzach swoimi opiniami. @sisihermanas 

 

Livioon

 

http://www.livioon.com