Co na prezent? Postaw na oryginalność!

Co na prezent? Karafka na whistky

Okazje do obdarowywania drugiej osoby pojawiają się naprawdę często – urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, Dzień Matki, Święta – czasem już kończą się pomysły na niepowtarzalny prezent, który nie będzie się powielał.

Jak nie stracić głowy podczas ich kupowania i co zrobić, żeby obdarowywana osoba naprawdę się ucieszyła? Przedstawię kilka swoich pomysłów. Pamiętaj, nie kupuj według swoich upodobań!  to co podoba się Tobie, niekoniecznie spodoba się obdarowywanej osobie. Trudno trafić w czyjś gust, jeśli kogoś nie znamy zbyt dobrze, nie wiemy co lubi i z czego mógłby się ucieszyć.

Problem z zakupem upominku nie jest aż taki wielki, kiedy chcemy obdarować bliską osobę, z którą przebywamy z nią na codzień, wiemy jaki ma gust i czego potrzebuje. Wtedy możemy celować w praktyczny prezent, ulubione perfumy czy zafundować jej coś o czym marzy. Gorzej, kiedy idziemy na imieniny czy urodziny osoby, której nie znamy na tyle dobrze, by trafić w odpowiedni prezent. Wtedy lepiej odrzucić pomysł kupowania perfum, ubrań czy książek – zapach może podobać się nam, ale niekoniecznie drugiej osobie. My możemy lubić książki kryminalne a ktoś inny przygodowe. W sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na prezent, warto postawić na niezobowiązujący, a nawet humorystyczny przedmiot, który nawet gdyby miałby stać nieużywany, będzie świetną ozdobą w pomieszczeniu.

Co na prezent? Karafka na whistky

Postaw na oryginalność

Co na prezent? Przedmioty z napisami mogą być dobrym rozwiązaniem. Jako przykład, na zdjęciach pokazałam kubek i zestaw do whisky, w którego skład wchodzą karafka i dwa kieliszki – można je znaleźć na stronie mygiftdna.pl. Kubek to praktyczny prezent, w końcu korzysta się z niego właściwie codziennie. Poza tym miło zrobić sobie poranną kawę w kubku, który motywuje do działania, ma zabawną grafikę lub humorystyczny napis. Jeśli chodzi o karafkę, myślę, że jest to idealny prezent nie tylko dla tych, którzy pijają whisky. Taką karafkę można postawić na półce jako oryginalną ozdobę – tym bardziej, że znajduje się na niej imię obdarowywanej osoby.

Co na prezent? Kubki z napisem

Dodaj szczyptę humoru

Powyżej wspominałam o kubku, na którym znajduję się humorystyczny napis. Na widok tekstu „Niby nie ma ideałów, a jednak jestem” właścicielka prezentu na pewno się uśmiechnie. To samo w przypadku karafki czy szklaneczek – na moich widnieje napis: „Anna napełnij, jeżeli jest puste”. Takie prezenty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie masz pewności co do gustu obdarowywanej osoby lub chciałabyś kupić oryginalny prezent – polecam! Ja już wiem, że to się sprawdza.

Jeśli szukasz prezentów dla bliskich, zapraszam na wpis na temat porównywarek cen. Zawarte w nim informacje na pewno przydadzą się podczas robienia zakupów. Przede wszystkim pomogą Ci uniknąć przepłacania.