Nowoczesny wystrój pomieszczeń – jakie firanki wybrać?

jakie firanki wybrać?

 

Pokój bez firanek w oknach? Nie jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Firanki są dla mnie ważnym elementem wystroju i nadają pomieszczeniom niepowtarzalny klimat – dlatego tak ważne jest to, na jakie się zdecydujemy.

Jakie firanki wybrać?

Wybór odpowiednich firan

Na pewno nie wybierzemy takich samych firan do kuchni, pokoju czy salonu. Każda z nas ma inny gust, różnie umeblowane mieszkania i kolory ścian. Powstaje coraz więcej różnorodnych wzorów, nietypowych krojów i nowości, dlatego zgodziłam się na opublikowanie kilku inspiracji, które być może wykorzystacie w Waszych mieszkaniach.

Jakie firanki wybrać?

Jakie firanki wybrać?

Na zdjęciach przedstawione są przykładowe wnętrza i odpowiednio dobrane firanki, które świetnie się komponują i stanowią ozdobę w mieszkaniu. Inspiracje podsunął mi sklep z firanami Haft, który oferuje mnóstwo firan o różnorodnych wzorach i dobrej jakości materiałach.

 

Jakie firanki wybrać?

Minimalizm

Jak Wam się podoba tak urządzona pracownia? Minimalistycznie i czysto. Również firanki są dobrze dobrane do wnętrza, rozjaśniają oraz ożywiają je, ale nie są zbyt barwne i nie mają za dużo  intensywnych kolorów, żeby nie rozpraszać. W takim pomieszczeniu można w pełni poświęcić się pracy, uspokoić się i wyciszyć.

Jakie firanki wybrać?

 Krótkie firanki

Kolejne firanki, które zwróciły moją uwagę, znajdują się na powyższym zdjęciu. Nadają się zarówno do sypialni, salonu jak i do pokoju dziecięcego.

Jakie firanki wybrać?

Klasycznie

Kolejna inspiracja, tutaj firanki sprawiły, że wnętrze stało się przytulne, ciepłe. Myślę, że nawet obca osoba szybko zaklimatyzowałaby się w takim pomieszczeniu.

Jakie firanki wybrać?

Firanki mogą odmienić wnętrze

Dla jednych, firanki stanowią jeden z wielu elementów wystroju, do którego nie warto przywiązywać uwagi. Inni przykładają dużą wagę do ich wyboru i ja jestem właśnie jedną z takich osób. Uważam, że dobrze dobrane firanki, mogą całkowicie odmienić wnętrze. Jeśli w sklepie Haft znajdziecie taką, która Wam się spodoba, napiszcie w komentarzu. Ciekawa jestem czy trafiłam w Wasz gust w powyższymi inspiracjami.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.

Firany

polecane
niedostępny
  • Producent: bonprix 
  • Kolor: biały 
zobacz również
od 58 90
  • Producent: Eurofirany 
  • Kolor: biały 
zobacz również
od 290 43
  • Producent: -
  • Kolor: biały 
zobacz również
od 290 43
  • Producent: -
  • Kolor: ecru