Brand Sabbath – kampanie linkowe

Brand Sabbath - kampanie linkowe

Być może słyszeliście już o BrandSabbath, czyli serwisie, który zrzesza wszelkiego rodzaju twórców internetu oraz ich odbiorców. BS prowadzi kampanie reklamowe dla firm z udziałem influlanserów, pozwala zarobić w sieci oraz dołączyć do spisu aktywnych blogerów i vlogerów.

 

Kampanie Brand Sabbath

Na stronie głównej serwisu widnieje zakładka „zlecenia”. To właśnie tam można wziąć udział w kampaniach, które dzielą się na dwie kategorie:

  • kampanie wizerunkowe – polegają na publikacji materiałów o produktach lub usługach na wcześniej ustalonej stawce,
  • kampanie linkowe – polegają na publikacji materiałów zawierających link przekierowujący na konkretną stronę.

 

Kampanie linkowe – na czym polegają?

Dzisiaj chciałabym się skupić na drugiej kategorii, wezmę pod lupę kampanie linkowe. Ich celem jest zachęcenie jak największej liczby odbiorców do wejścia w dany link – rozliczenia są właśnie na podstawie ilości unikalnych wejść. Można wziąć udział w kilku kampaniach jednocześnie.

Tematy kampanii

Czym charakteryzują się kampanie linkowe, które trwają aktualnie? Kilka słów na temat tego, z którymi firmami/serwisami można obecnie współpracować za pośrednictwem Brand Sabbath:

  • Mój salon – wyszukiwarka, która dostarcza rzetelnych danych na temat salonów fryzjerskich i kosmetycznych w całej Polsce. Gromadzi informacje o cenach i usługach oraz opinie klientów. Dzięki niej, można łatwo i szybko znaleźć godny polecenia salon. Sama korzystam – polecam!
  • Chmiuro – to miejsce gdzie osoby pracujące w firmach oraz blogerzy, mogą w łatwy i przejrzysty sposób zarządzać swoim czasem, planować wpisy, zapisywać i kontrolować kampanie reklamowe i zbiór e-maili oraz kontaktować się ze zleceniodawcami. Chmiuro jest darmowe, więc bez obaw można przetestować jego działanie.
  • PrzyjdzTu – aplikacja mobilna, która polega na wysyłaniu drugiej osobie aktualnej lokalizacji, co pomaga w wielu codziennych sytuacjach. Dla kogoś, kto nie ma rozeznania w terenie lub przebywa w całkiem nowym miejscu będzie to strzał w dziesiątkę!
  • Scrumeasy – dobra organizacja pracy to podstawa i krok do większej efektywności. Serwis Scrumeasy pomaga w planowaniu oraz monitorowaniu pracy w zespołach. Pozwala na konkretny podział obowiązków i przypisanie zadań do każdej z osób, wyznaczenie krótkoterminowych i długoterminowych celów. Dzięki temu praca staje się łatwiejsza a jej nadzorowanie i planowanie nie sprawia trudności. Obsługa jest bardzo łatwa – mamy trzy kolumny: „do zrobienia”, „w realizacji” i „zrobione” – panel jest bardzo intuicyjny, widok jest jasny i przejrzysty. Każdego zadania można dodawać komentarze oraz załączniki, co ma odwzorowanie przy poprawkach czy dołączanych plikach.
  • Dlaczemu – jeśli jesteś zakochana w literaturze, chciałabyś rozwijać swoją artystyczną duszę i brać udział w zajęciach oraz warsztatach, to z pewnością miejsce dla Ciebie! To miejsce skupiające się na wpieraniu oraz rozwijaniu talentów pisarskich a przede wszystkim wydawnictwo dla pisarzy początkujących, które ma na celu promowanie oraz wspieranie każdego młodego talentu.
  • Strefa przyjemności (18+) – to serwis, który łamie tematy tabu. Dzieli się on na 4 kategorie – Igraszki, Gadżety, Zdrowie i Dla odważnych – czytelnik może tutaj zdobywać wiedzę na tematy, które są mu zupełnie obce i dokształcać się w sferach, które już miał okazję poznać.

Wiele tematów do wyboru

Jak widać, tematyka kampanii linkowych jest bardzo różna – każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeśli mój wpis zachęcił Cię do tego, żeby spróbować swoich sił w tym temacie, zachęcam do zalogowania się na stronie Brand Sabbath.