Perfumy już były, koszule też… brakuje Ci pomysłu na prezent dla partnera? Mam dla Ciebie kilka propozycji!

znajdź prezent dla męża

W ciągu roku mamy mnóstwo okazji, żeby obdarować ukochaną osobę, może nawet lubisz robić prezenty dla bliskich bez okazji? Tylko co kupić, skoro wszystko już było!

A tak naprawdę.. na pewno nie wszystko i mam nadzieję, że kilka moich propozycji zainspiruje Cię do wymyślenia czegoś zupełnie nowego i zaskakującego! Każda z nas lubi widzieć uśmiech na twarzach swoich bliskich. Drobne upominki są idealne na poprawę nastroju. Dajemy prezenty, żeby pokazać komuś, że jest dla nas ważny, że go doceniamy, często takie prezenty są wyrazem miłości. Dzisiaj podrzucę Wam kilka pomysłów na prezent dla męża. Nie ważne czy na rocznicę ślubu, urodziny czy tak po prostu, żeby pojawił się uśmiech, ważne, żeby były od serca.

Zrób coś samodzielnie

Kto powiedział, że musisz kupować drogie prezenty, żeby bliska osoba była zadowolona? W końcu liczy się sam fakt, że chcesz coś podarować. A jeszcze lepiej, jeśli jest to prezent wykonany samodzielnie – w końcu takie podarunki są najbardziej doceniane. Co na prezent dla męża? Oto kilka pomysłów, które możesz zrealizować każdego dnia, niezależnie od okazji:

  • Upiecz pyszne ciasto – każdy mężczyzna doceni odrobinę słodkości.
  • Przygotuj kolację – może być w romantycznym klimacie lub po prostu, na luzie, jako początek miło zapowiadającego się wieczoru, np. przy dobrym filmie…
  • Zrób ramkę ze zdjęciami lub album – zbierz wszystkie najwspanialsze wspomnienia, np. z podróży
  • Wykorzystaj swoje talenty – może potrafisz zrobić samodzielnie skrzynkę na narzędzia metodą hand made lub wydziergać ciepłe rękawiczki? 😉

Zrób rozeznanie

Zastanawiasz się co kupić na prezent dla męża? A może warto byłoby zorientować się czego potrzebuje, żeby nie podarować mu czegoś kompletnie nietrafionego? Czasem można rozmawiać godzinami… tylko, że „słuchać”, to nie znaczy „słyszeć”. Pomysł możemy mieć podany na tacy, partner może ciągle mówić nam o tym co planuje kupić, jakie rzeczy mu się podobają, czego nie, a chciałby mieć. My często szukamy nietypowych rozwiązań, zamiast wybrać najprostsze, a tym samym najlepsze! W ostateczności, zawsze możesz podpytać kolegów.

Kosmetyki i ubrania

Tutaj chyba nikogo nie zaskoczę… Co na prezent dla męża? Jeśli twierdzisz, że koszulki już były, perfumy też i nic innego nie przychodzi Ci do głowy… to po prostu kup kolejną koszulkę lub kolejne perfumy. W końcu tego nigdy za wiele! Eksperymentuj z zapachami i krojami. Może znajdziesz coś nowego, zaskakującego, co przypadnie mu do gustu do tego stopnia, że sam będzie później sięgał po takie ubrania czy kosmetyki. Skąd czerpać inspiracje? W internecie jest mnóstwo grup, forum, blogów kosmetycznych czy modowych z opiniami na temat produktów. Warto zasięgnąć opinii, porównywać je i sięgać po sprawdzone produkty.

Kupuj wrażenia

W ostatnim czasie modne stają się prezenty w postaci biletów do kina, na skok na bungie czy gokarty. Ty najlepiej wiesz, co możesz wybrać na prezent dla męża i z czego najbardziej się ucieszy. Może park linowy, wycieczka za miasto lub bilet na koncert? Jak widać, pomysłów jest mnóstwo i inspiracji nie brakuje!

Koniecznie dajcie znać, co w ostatnim czasie kupiłyście na prezent, chciałabym pod tym postem zebrać mnóstwo inspiracji i pomysłów!