Personalizowany prezent mygiftdna

personalizowany prezent mygiftdna

Słoiczki Mygiftdna są już u mnie!

Tym razem postarałam się o niespodziankę dla siostry – słoik, z którego można pić koktajle. Przyznam się szczerze, że przy okazji sobie też sprawiłam prezent. Nie mogłam się oprzeć. Takim oto sposobem, w domu na stoliku, pojawiły się dwa słoiczki z napisami: „Today is a fruit day Sylwia” oraz „Today is a fruit day Anna”. W  zestawie były kolorowe rurki. Nie ma problemu z dokupieniem kolejnych, kiedy te już się zużyje.

personalizowany prezent mygiftdna

Personalizowany prezent – dla kogo?

Odpowiedź jest prosta. Dla każdego! Podarunki z imieniem czy ciekawymi, często zabawnymi napisami stają się coraz bardziej popularne. Osoba, która otrzymuje taki upominek ma świadomość, że został on wybrany specjalnie dla niej. To nie są czekoladki kupione w drodze na imprezę urodzinową czy kwiaty podarowane „bo tak trzeba”. Wręczając oryginalny personalizowany prezent, obdarowywana osoba może poczuć się wyjątkowa. Plusem jest to, że nawet jakby upominek okazał się nie do końca trafiony i np. miałby stać na półce nieużywany, to będzie stanowił miłą dla oka pamiątkę i oryginalną ozdobę, która na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Im bardziej oryginalne przedmiot, im bardziej zwariowany napis, tym lepiej!

Podarunki na każdą okazję

Jest mnóstwo napisów do wyboru. Możesz wybrać prezent z napisem odpowiednim na 18-ste urodziny, jak i 40-te urodziny. Na rocznice ślubu, czy tak po prostu, bez okazji. Szczerze mówiąc, nawet sobie można sprawić taki personalizowany prezent, tak jak na przykład ja zrobiłam. I to bez okazji. 😉  Nie mów, że się nie uśmiechniesz, patrząc na słoiczek pełen koktajlu z napisem: „Today is a fruit day!”.

personalizowany prezent mygiftdna

Masz pomysł na prezent?

Być może sama otrzymałaś taki upominek, lub Ty komuś podarowałaś personalizowany prezent? Jeśli tak, koniecznie napisz w komentarzu co to było i jak zareagowała obdarowana osoba. Zaskoczyłaś kogoś oryginalnym podarunkiem? Chętnie poczytam o Twoich pomysłach! Jeśli macie ochotę na więcej informacji z zakresu spersonalizowanych produktów mygiftdna, to zapraszam do przeczytania artykułu: Co na prezent? Postaw na oryginalność!