Październikowe spotkanie blogerek

Jak już pewnie wiecie, 05.10.13 r w Greckiej Tawernie Helladzie, w Krakowie odbyło się długo oczekiwane spotkanie blogerek. Podjęłam się organizacji spotkania, jednak moje współorganizatorki Kornelia i Dominika naprawdę bardzo dużo mi pomogły, za co dziękuję! 

Kasiu Tobie również dziękuję, za to, że zajęłaś się plakietkami! 🙂

W spotkaniu wzięło udział 20 blogerek:

1.Ania- www.kosmetykoholizm.pl

14. Patrycja –http://pathyelisia.com/

20. Ja, Ania – www.czytamysobie.blogspot.com

Dziewczyny, cieszę się, że mogłam Was poznać! Fajnie też, że mogłam spotkać się i porozmawiać z blogerkami, które już znałam. 🙂


Spotkanie urozmaiciły nam przedstawicielki firm:


     Powyżej, na zdjęciu, przedstawicielka z Palmers, która przekazała nam wiele informacji zarówno na temat nowości jak i kosmetyków, które od dawna goszczą w ofercie firmy. Zabrała ze sobą produkty, które mogłyśmy do woli testować.. Balsamy do ciała, olejki, pomadki do ust.. Spójrzcie tylko na poniższe zdjęcie. Pani przedstawiciel przywiozła ze sobą upominki dla każdej z uczestniczek. Recenzje niebawem będziecie mogli przeczytać na blogach. 
     Następnie przyszła pora na wystąpienie Pań z firmy Soraya. I w tym wypadku mogłyśmy przetestować produkty o wspaniałych zapachach na własnej skórze. 😉 Balsamy do ciała, żele pod prysznic, kremy do twarzy..  brzoskwiniowe, malinowe czy czekoladowe.. aż chciałoby się je zjeść. 😉 Każda z nas dostała w prezencie zastaw kosmetyków omawianych przez Panie przedstawicielki. 
     Na koniec wystąpiła Kasia z firmy Baylla. Zaciekawiła nas profesjonalnymi maseczkami do twarzy, oraz skarpetkami, które potrafią poprawić stan skóry u stóp na długi czas.. Ale o tym będzie osobna notka. Kasia odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania, obdarowała nas upominkami, oraz kartą upoważniającą do zniżek.. O tej karcie również napiszę coś więcej. Sądzę, że może Was to zainteresować. 
A na stole nie zabrakło nam napojów energetycznych.  😉
     Podczas spotkania wymieniałyśmy się swoimi spostrzeżeniami na temat kosmetyków.. i nie tylko. Jak już wspomniałam, gościłyśmy w Greckiej TawerniePiękne obrazy i najdrobniejsze detale sprawiły, że Hellada ma swój niepowtarzalny, grecki klimat. Jedzenie również jest pyszne. Niestety czas mijał bardzo szybko.. i musieliśmy wracać do domu. Otrzymałyśmy wiele upominków od firm, ale o tym w kolejnym poście.
     Zdjęcia ze spotkania pozwoliłam sobie pożyczyć od uczestniczek. 😉 Dziewczyny, jesteście wspaniałe! Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać.