Lubicie zapach aromatycznej kawy? ;-)

https://www.kosmetykiani.pl/2015/02/lubicie-zapach-aromatycznej-kawy.html
MASŁO KAWOWE 
pojemność: 50 g.
cena: 17,90 zł
     INCI: Coffea arabica (coffee) seed oil & hydrogenated vegetable oil.
https://www.kosmetykiani.pl/2015/02/lubicie-zapach-aromatycznej-kawy.html
     Masło ma szerokie zastosowanie. Może być składnikiem produktów nawilżających, odżywczych lub antycellulitowych do twarzy i ciała. Może być stosowane bezpośrednio na skórę. Powinno być przechowywane w ciemnym, chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
https://www.kosmetykiani.pl/2015/02/lubicie-zapach-aromatycznej-kawy.html
     To naturalny, organiczny produkt, wytwarzany na bazie oleju uzyskanego z tłoczenia nasion kawy arabskiej. Ma bardzo intensywny, kawowy zapach, który kojarzy mi się z czekoladkami Merci.. najchętniej bym je zjadła. 😉 Konsystencja taka, jak na powyższym zdjęciu, dość gęsta, ale łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Produkt od razu przypadł mi do gustu. Zaczęłam go stosować do pielęgnacji ust i tak już zostało. Obecnie zastępuje mi pomadkę ochronną i jestem zadowolona z jego działania. 
     Masło kawowe ma właściwości silnie nawilżające, zmiękczające i przeciwzapalne. Ma za zadanie chronić skórę przed działaniem wolnych rodników, działa antyoksydacyjnie. Stosowany do pielęgnacji ciała zwalcza cellulit i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zawartość kofeiny w produkcie, pobudza krążenie krwi, zapobiega powstawaniu obrzęków. Produkt może być aplikowany w okolice oczu, rozjaśnia cienie i zmniejsza opuchliznę. 
http://www.e-naturalne.pl/