Happy Box od firmy Farmona!

     Jakiś czas temu, zamieściłam na profilu facebookowym TUTAJ, zdjęcie tego pudełka. Zastanawialiście się, co może znajdować się w środku, więc postanowiłam, że dzisiaj uchylę rąbka tajemnicy i pokażę Wam jego zawartość. 
     Kiedy otrzymałam Happy Box od Farmony, byłam pozytywnie zaskoczona! Już samo opakowanie wywołało uśmiech na mojej twarzy. Nie czekając ani chwili, otworzyłam pudełko, żeby zobaczyć co jest w środku. W Boxie znajdowały się cztery pełnowartościowe kosmetyki oraz próbki od firmy Farmona. Ciekawa jestem czy te produkty, są Wam znane. 

     Jako pierwszy, w moje ręce wpadł balsam do mycia rąk o zapachu wiśniowo-porzeczkowym, firmy Farmona. Zwrócił moją uwagę, ponieważ już wcześniej miałam brzoskwiniowy peeling do ciała z tej serii i pachniał obłędnie! Tym razem Farmona również mnie nie zawiodła. Balsam już stoi w łazience i wszyscy domownicy chętnie po niego sięgają. Dobrze nawilża dłonie i na długo pozostawia na nich przyjemny, owocowy zapach. Duży plus za pompkę ułatwiającą dozowanie oraz kolorowe opakowanie, przyciągające uwagę (315 ml/ ok. 6,90 zł).
     Kolejnym produktem, po który sięgnęłam były ampułki Jantar, firmy Farmona. Słyszałam wiele dobrego na temat szamponów i odżywek z tej serii, sama miałam okazję przetestować kurację wzmacniającą i byłam zadowolona z produktu. Moim włosom przyda się dodatkowe wzmocnienie a w tej terapii ampułkowej pokładam duże nadzieje, jest sprawdzona przez klientki jednej z drogerii (5 ampułek/ ok. 14,50 zł).

     Przedstawiam Wam suchy szampon pokrzywowy Herbal Care od firmy Farmona! Taki produkt przyda się chyba każdej kobiecie. Warto mieć kosmetyk, który „przywróci nasze włosy do życia” i odświeży je, gdy w ciągu dnia nie mamy innej możliwości doprowadzenia ich do porządku w inny sposób. Ten szampon nie zawiera barwników, parabenów czy silikonów (150 ml/10 zł).

     A teraz coś w sam raz na nadchodzące, ciepłe dni (miejmy nadzieję, że takie będą). Oto Nivelazione, dezodorant do stóp 4w1, firmy Farmona. Produkt ma za zadanie zapobiegać grzybicy i poceniu się stóp, daje również przyjemne uczucie odświeżenia (150 ml/ 9,99 zł).

Zapraszam na majowe rozdanie blogowe! KLIK
Zachęcam również do wzięcia udziału w konkursie z okazji Dnia Matki, na profilu facebookowym KLIK!