Parkiety24 – skorzystaj z mobilnego doradztwa

Parkiety24

Czy podczas remontów lub przemeblowań zdarzyło Ci się kupić meble, które, jak się później okazało zupełnie nie pasowały do wnętrza? A może wymalowałaś pokój na kolor, którego od razu pożałowałaś?

Chyba się ze mną zgodzisz, że warto dłużej zastanowić się nad zakupem poszczególnych elementów w pomieszczeniu, tym bardziej, kiedy mają nam służyć latami. Jednym z nich są podłogi, w których wyborze, mogą nam znacznie pomóc Parkiety24.

Parkiety24

 

Podłoga jest ważnym elementem w mieszkaniu

Nadaje ona pomieszczeniu charakter, ma duży wpływ na to, jak mieszkanie będzie wyglądało w efekcie końcowym, dlatego warto dłużej się nad nią zastanowić.

 

nowoczesne wnętrza

 

Jeśli właśnie stajesz przed wyborem odpowiedniej podłogi do swojego mieszkania, masz wątpliwości co do wyboru lub nie masz pojęcia na jaką podłogę się zdecydować i jaka będzie pasowała do wnętrza, Parkiety24 na pewno Cię zainteresują. Sklep wyróżnia największy w Polsce system sprzedaży produktów podłogowych, gdzie można skorzystać z bezpłatnej, mobilnej porady. Co najważniejsze, doradztwo nie dotyczy jedynie wyboru odpowiedniego typu podłogi, lecz także pozostałych etapów, czyli analizy możliwości technicznych oraz montażu. Została nawet uruchomiona infolinia, gdzie podczas rozmowy, konsultanci odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące zarówno usług jak i produktów. Z ofertą można się zapoznać również w zakładce strony, zatytułowanej produkty. Dzięki przejrzystemu podziałowi, możesz łatwo ocenić w jakim stylu jest Twoje mieszkanie, znaleźć podłogi, które pasują do wnętrza i mogą Cię zainteresować.

 

nowoczesne wnętrza

 

nowoczesne wnętrza

 

Jak skorzystać z oferty Parkiety24?

Wystarczy skontaktować się przez formularz zamieszczony na stronie internetowej Partkiety24 i ustalić termin bezpłatnej konsultacji (lub skorzystać z infolinii). Konsultant przyjedzie do Twojego domu,  zrobi pomiar, udzieli rad i zaproponuje podłogi, oczywiście nieodpłatnie. Nie musisz martwić się dostawą, jeśli dokonasz wyboru, pozostaje tylko cierpliwie poczekać na dostawę. Oszczędzasz na wielu polach, za usługę i towar płacisz jedynie 8% podatku. A na jakie podłogi padł Twój wybór? Podobają Ci się parkiety w pomieszczeniach czy raczej preferujesz inne rodzaje podłóg? Może znalazłaś wśród projektów coś dla siebie? Podziel się w komentarzu swoją opinią.

 

nowoczesne wnętrza
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.