Opalamy się! Mgiełka samoopalająca Eveline

 

Arganowa Mgiełka 
samoopalająca – do twarzy i ciała
Eveline
pojemność: 150 ml
cena: 19,99 zł
Zasugerowałam się nazwą „mgiełka” i pospieszyłam się z aplikacją produktu. Spryskałam „próbnie” nogi, rozprowadziłam mgiełkę na skórze i następnego dnia zobaczyłam efekt. Niestety nie uzyskałam równomiernej opalenizny. Miejcie na uwadze, że mgiełka samoopalająca daje równie mocny efekt, jak samoopalacze w kremie, także trzeba uważać. Opalenizna trzyma się dość mocno, więc swoje musiałam odczekać, zanim ponownie nałożyłam produkt.
     Druga aplikacja przyniosła lepszy efekt. Nie było już smug i zacieków. Nie zależało mi na bardzo mocnym efekcie, więc stosowałam mgiełkę tylko przez dwa dni, wsmarowując produkt wieczorem. To wystarczyło, żeby skóra zrobiła się delikatnie, naturalnie brązowa. Produkt jest niesamowicie wydajny, wystarcza na bardzo długo (chyba, że ktoś chce uzyskać mocny efekt i stosuje codziennie). Cena nie jest wygórowana, plus za wygodną aplikację. Jeśli chodzi o zapach, na początku jest dość przyjemny, ale na skórze zaczyna mieć po prostu zapach samoopalacza, na szczęście niezbyt mocny.
     Miałyście do czynienia z tym produktem? Używacie samoopalaczy lub balsamów brązujących? Muszę przyznać, że ja używam samoopalaczy bardzo rzadko, częściej sięgam po balsamy brązujące, które wymagają regularności, ale efekt jest bardzo naturalny. W przypadku mgiełki Eveline można uzyskać bardzo fajny, natychmiastowy efekt, jednak trzeba cierpliwie, równomiernie rozprowadzić produkt. 

https://www.eveline.eu/