Mój salon – wyszukiwarka salonów kosmetycznych

Mój salon - wyszukiwarka salonów kosmetycznych

Jak działa Mój salon?

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę nazwę salonu, usługę z której chcesz skorzystać, miejscowość lub województwo, klikniesz „szukaj” i na Twoim ekranie pojawią się propozycje salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wraz z cennikiem usług. Co więcej, każdy wyszukany punkt opatrzony jest w informacje na temat oferowanych usług i lokalizacji. Dużym plusem jest to, że właściciele mogą dodawać zdjęcia salonów, fryzur czy ozdobionych paznokci, dzięki czemu łatwo się zorientować, czy oferowane usługi będą nam odpowiadać.

Rekomendacje

Zdarzyło się, że fryzjerka Cię zawiodła, bo zamiast obciąć 1 cm włosów, obcięła je do ramion? A może po prostu nie podobał Ci się kolor włosów po farbowaniu? Chciałabyś iść do sprawdzonej fryzjerki, ale jak na złość, nie ma Ci jej kto polecić? Teraz możesz poznać opinię na temat salonów, nie wychodząc z domu. Dla mnie, taka wyszukiwarka jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ oprócz możliwości przejrzenia ofert na stronie, pod kątem cen i oferowanych usług, dale możliwość zapoznania się z opiniami klientek. Co więcej? Sama mogę zamieszczać spostrzeżenia na temat salonów, z których usług skorzystałam.

Mój salon - wyszukiwarka salonów kosmetycznych

Kraków – jaki salon wybrać?

Na pewno nie chciałoby mi się chodzić po mieście i szukać salonu fryzjerskiego, który ma najlepszą ofertę czy salonu kosmetycznego, który wykonuje najpiękniejsze makijaże. A nawet, jakby mi się chciało, nie miałabym na to czasu – dlatego dla mnie Mój salon to duże ułatwienie. Wpisałam w wyszukiwarkę na stronie hasło „Kraków” i na ekranie pojawiło się 83 propozycji salonów, a portal dopiero się rozwija!

Mój salon - wyszukiwarka salonów kosmetycznych

Oferowane usługi

Jeśli myślicie, że dzięki tej wyszukiwarce możecie znaleźć jedynie polecane salony fryzjerskie, zdobiące paznokcie czy wykonujące makijaże, to na pewno się zdziwicie. Na stronie można znaleźć usługi, takie jak: fryzjerstwo, zabiegi na twarz, pielęgnacja dłoni i stóp, wizaż, depilacja laserowa, przedłużanie rzęs, masaż, zabiegi na ciało, medycyna estetyczna, depilacja woskiem, solarium i inne.

Mój salon - wyszukiwarka salonów kosmetycznych

A może już zapoznałaś się ze stroną Mój salon?

Miałaś już okazję skorzystać z tej wyszukiwarki? Znalazłaś na tej stronie salon, z którego usług skorzystałyście? Ciekawa jestem co myślisz o wyszukiwarkach tego typu. Uważasz, że jest to przydatne narzędzie? Podziel się swoją opinią w komentarzu. #wyszukajsalon

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.