NC Face Line exclusive anti-aging mask

exclusive anti-aging mask

Produkt NC Face Line Exclusive anti-aging like complex mask (miracle), otrzymałam na spotkaniu blogerek w Częstochowie – dla przypomnienia zapraszam na relację z wydarzenie: KLIK. Maska ma działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Jak sprawdziła się u mnie? Poznajcie moją opinię.

 
 

Opis producenta

Exclusive anti-aging mask – maska na twarz w płacie, bogato nasączona serum zawierającym Matrixyl oraz Argirelinę – dwa niezwykle skuteczne składniki o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Posiada unikalny system zaczepu za uszami, który wzmaga efekt absorpcji składników aktywnych i liftingu.

 

exclusive anti-aging mask

 

Skład i sposób użycia

Skład oraz sposób użycia Exclusive anti-aging mask widnieje na poniższym zdjęciu. Wystarczy oczyścić skórę z makijażu i nałożyć płat na twarz w taki sposób, żeby dokładnie przylegała i nie było pod nim pęcherzyków powietrza. Boczne naczepy na uszy oraz dolny pas na podbródek ułatwiają użycie produktu. Dzięki nim możemy swobodnie chodzić, leżeć, siedzieć a maska nie zsuwa się z twarzy. Po zdjęciu produktu najlepiej wmasować pozostałości serum w skórę, dla lepszego efektu.

 

Skład (INCI): Water (aqua), glycerin, sodium hyaluronate (hyarulonic acid), sodium alginate, propylene glycol, methylisothiazolinone/iodopropyl butylcarbamate, mannitol/sodium citrate/acetyl, tetrapeptide-15, tranexamic acid, olive oil, palmitoyl tertapeptide-7, palmitoyl hexapaptide-12, fragrance.

 

Dlaczego lubię maseczki tego typu?

Jak na produkt jednorazowego użytku, cena nie jest niska – maska kosztuje około 10,00 zł. Mimo to, uważam, że warto od czasu do czasu pozwolić sobie na taką przyjemność. Sam moment położenia maski na twarz daje uczucie przyjemnego chłodu, odprężenia, odświeżenia skóry. Czujemy, że pod płatem nasza skóra wypoczywa i regeneruje się. Po 20-30 minut, kiedy ściągniemy produkt z twarzy cera staje się promienna, mocno nawilżona i odżywiana a przede wszystkim napięta i bardziej elastyczna. Taka maska to natychmiastowy zastrzyk energii dla skóry – polecam ją, przede wszystkim przed wielkimi wyjściami czy okazjami. Żeby można było zauważyć działanie przeciwzmarszczkowe i wyraźny efekt liftingu, najlepiej powtarzać zabieg np. raz w tygodniu. Ja jeszcze nie potrzebuję takiej odbudowy, ale raz na jakiś czas lubię sobie pozwolić na maskę i intensywniejszym działaniu.

 

exclusive anti-aging mask

Maski w płatach – Wasze spostrzeżenia

Dziewczyny, miałyście okazję używać maski w płatach o działaniu liftingującym czy przeciwzmarszczkowym? Jeśli tak, jaka to była firma i jak produkt się sprawdził? Co sądzicie o tym, żeby raz na jaki czas użyć produktu o intensywniejszym działaniu lub takiego, który jest przeznaczony dla osób powyżej Waszego przedziału wiekowego?