Nadruki ciągle na topie!

W internecie przybywa zabawnych lub motywujących haseł czy cytatów. Inspiracji nie brakuje! Pojawiła się moda na akcesoria, plakaty czy ubrania z napisami. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu ozdób, ponieważ stawiam na minimalizm a z nadmiarem treści można łatwo przesadzić. Mimo to, skusiłam się i dzisiaj Wam podpowiem, jakie rzeczy z nadrukami, warto nabyć.

 

Kubki

Białe, czyste kubki czy filiżanki, bez nadruków wyglądają naprawdę fajnie i elegancko, jednak kiedy sięgasz po kubek, który przy porannej kawie życzy Ci „Miłego dnia!” od razu pojawia się uśmiech na twarzy. U mnie hitem stał się nadruk „Rządzenie światem zacznij od kawy!” a osobom, które stawiają na motywację, może przypaść do gustu kubek z napisem „Liczy się wynik”.

Ramki z tekstami motywacyjnymi

Świetnie się prezentują na biurku, na ścianach, na półkach w pokoju – jeśli zachowuje się umiar w ich wyborze. Jeśli zdecydujesz się na zbyt dużą ilość ramek z napisami, możesz uzyskać efekt przeciwny do zamierzonego. Co to oznacza? Zamiast budzić się rano i patrzeć na konkretny cytat czy tekst motywacyjny, który powinien dodać Ci energii i zmotywować do działania – widzisz misz-masz! Zbyt dużo treści o różnorodnej tematyce powoduje, że nawet nie wiesz, gdzie skierować wzrok i zapominasz co właściwie chciałeś osiągnąć, zamieszczając ramki w pokoju. Czy to miał  być element ozdobny? Motywacja? Sposób na poprawę nastroju? Warto skupić się na 1-2 sentencjach czy tekstach. Jeśli mają one cel motywacyjny, można ustawić je w miejscu skupiającym uwagę lub przeznaczonym do pracy. Jeśli mają poprawiać humor – ustaw w miejscu, w którym często przebywasz lub takim, żebyś po przebudzeniu mogła spojrzeć na hasło.

Koszulki z nadrukiem

Tutaj nie ma organiczeń – możesz mieć tyle koszulek z nadrukami ile tylko sobie zamarzysz, z tyloma cytatami ile tylko chcesz. W przypadku ramek z tekstami motywacyjnymi, nadmiar nie jest korzystny, bo może wprowadzić odrobinę chaosu, natomiast jeśli chodzi o t-shirty z nadrukami, jest zupełnie inaczej. Trzymasz je w szafie i każdego dnia zakładasz ten, na który masz ochotę. Jest tyle różnorodnych wzorów, że trudno zdecydować się na jeden! Poniżej przedstawiam Wam kilka ze strony stimago.pl, które zwróciły moją uwagę.

koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem                            koszulki z nadrukiem

Akcesoria z tekstami motywacyjnymi zagościły w moim domu i przyznaję, że odkąd zajmują swoje miejsca na półkach, wnętrze zupełnie się zmieniło. Kubki i ramki stanowią doskonałą ozdobę dla domu, natomiast koszulki podkreślają charakter, emanują humorem, przyciągają uwagę i skutecznie poprawiają nastrój, nie tylko nam ale i osobom w naszym otoczeniu.

Stimago.pl – koszulki z nadrukiem

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.