6 pomysłów na wieczory panieńskie

Ile kobiet – tyle pomysłów!

Ile kobiet w otoczeniu przyszłej Panny Młodej – tyle może być pomysłów na wieczór panieński! Każda z nich stara się, żeby ten ostatni dzień wolności był wyjątkowy i zapamiętany na bardzo długo. Co można zrobić, żeby tego dnia nie brakowało śmiechu i niespodzianek? Jeśli to na Ciebie spadła funkcja organizatorki, puść wodze fantazji, zrób burzę mózgów z koleżankami, nie martw się, że coś nie wyjdzie, że coś nie pójdzie zgodnie z planem – w końcu to wieczór panieński, może wydarzyć się wszystko! Ty powinnaś przede wszystkim zadbać o dobry nastrój, towarzystwo i miejsce… startu imprezy.

pomysły na wieczór panieński

Impreza na mieście

To chyba klasyka wieczorów Panieńskich. Możesz zarządzić, że każda z dziewczyn ma się przebrać w oryginalne, ciekawe stroje oraz postarać się o akcesoria, które urozmaicą wieczór. Oczywiście, tutaj przyszła Panna Młoda powinna być numerem jeden, wyróżniać się z tłumu, być zauważona. Dobrze oznaczyć ją szarfą czy koroną – wymyślić coś, dzięki czemu każdy będzie wiedział, że to gwiazda wieczoru panieńskiego. Warto wcześniej zarezerwować lożę i poinformować w klubie o okolicznościach imprezy. Miłym dodatkiem będą dedykacje specjalnie dla niej.

Impreza w domu

Uważasz, że to nudny pomysł? Nie mogę się z Tobą zgodzić! Posiadówka w babskim gronie wcale nie musi być nudna, ważne jest pozytywne nastawienie i oczywiście odpowiednie towarzystwo. Każda z Was może przynieść coś do jedzenia czy picia i stół migiem zostanie zapełniony. W domu możecie wygłupiać się do woli, szaleć, tańczyć, przebierać się, malować – tutaj również przydadzą się akcesoria oraz gry, które zostały przygotowane typowo na wieczór panieński. Kto powiedział, że ta impreza musi skończyć się w domu? Jeśli zdecydujecie, że jednak macie ochotę na wyjście, czemu nie – tego wieczoru żadna pora nie będzie na to za późna.

Pójście na żywioł

Ustalasz miejsce początkowe i czekasz na bieg wydarzeń. Zaczynacie w kręgielni, w barze czy dyskotece a później zmieniacie lokal. Idziecie przed siebie, szukacie ciekawych miejsc, ta impreza na pewno nie skończy się w jednym lokalu! To dobra opcja przede wszystkim dla mieszkanek dużych miast, jako miejsce startowe warto wybrać centrum. Wtedy możecie mieć pewność, że na pewno nie będziecie się nudzić. Jeśli w jednym lokalu Wam się nie spodoba, przeniesiecie się do kolejnego. Jestem pewna, że w drodze z jednego do drugiego miejsca, każdy przechodzień będzie wiedział, że świętujecie wieczór panieński. Mnóstwo akcesoriów, śmiechu i dobre nastroje nie pozwolą Wam pozostać niezauważonymi.

Hardkorowy wieczór

To propozycja dla kobiet, które lubią aktywny tryb życia. Można wybrać się na ekstremalną trasę w Parku Linowym, spływ kajakowy, spędzić wieczór w Domu Strachów czy w wesołym miasteczku lub zafundować przyszłej Pannie Młodej skok na bungie. Zanim przygotujesz taką niespodziankę, powinnaś zwrócić uwagę na to, jaki typ charakteru ma przyszła Panna Młoda i czy to nie będą dla niej zbyt ogromne wyzwania. Jednak, skoro to właśnie Ty przygotowujesz dla niej wieczór panieński – pewnie znasz ją jak nikt inny.

Podróż w nieznane

Wsiadacie w pociąg i jedziecie do zupełnie innego miasta lub w miejsce, w którym żadna z Was jeszcze nie była. Nikt Was tam nie zna, możecie szaleć, tańczyć, chodzić do lokali w których wcześniej nie byłyście. Jest jeszcze opcja, żeby imprezę zacząć odrobinę wcześniej,  kiedy jeszcze jest jasno, wyznaczyć sobie punkty do których chciałybyście się udać i po prostu realizować plan w dobrej atmosferze z mnóstwem humoru i dobrej zabawy.

Relaks i wyciszenie

Która z kobiet nie lubi spokoju, wyciszenia. Kto powiedział, że wieczór panieński musi być imprezowy i głośny? Może tego dnia w babskim gronie udać się do SPA czy na baseny termalne, odpocząć, wyciszyć się, zażyć masaży, zrobić manicure, pedicure, skorzystać z maseczek, zabiegów kosmetycznych. Przyszła Panna Młoda na pewno będzie zadowolona, wypoczęta i pełna energii.

Akcesoria na Wieczór Panieński możecie kupić w sklepie internetowym kucmar.pl. Znajdziecie tam różności w bardzo niskich cenach. Można w nim nabyć m.in. rozety dekoracyjne, balony, kotyliony, krawaty, kajdanki, szarfy, banery z napisami, opaski na włosy oraz gry karciane. Na poniższych zdjęciach, możecie zapoznać się z przykładowymi akcesoriami, które można znaleźć w asortymencie firmy.

 

pomysły na wieczór panieński

 

pomysły na wieczór panieński pomysły na wieczór panieński

 

pomysły na wieczór panieński

Podziel się Twoimi przeżyciami!

Dziewczyny! Jakie macie wspomnienia z wieczorami panieńskimi? Co Was zaskoczyło i w jakich nietypowych akcjach brałyście udział? A może macie już za sobą Wasz panieński? Czy był to niezapomniany wieczór pełen zdarzeń? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny.