Wyniki konkursu z udziałem firmy Pharma Nord

wyniki konkursu

Wyniki konkursu z udziałem firmy Pharma Nord

Moi drodzy, mam dla Was wyniki konkursu organizowanego wraz z firmą Pharma Nord. Przypominam, że do wygrania były trzy zestawy nagród:

– Bio-Selen+Cynk 30 tabletek (kuracja miesięczna)
– kupon zniżkowy na zakup produktów Pharma Nord w e-sklepie www.pharmanord.pl
– książkę “Suplementy diety dla Ciebie” prof. Iwona Wawer
Zgłoszenia przyjmowałam od 11.05.17 r. do 31.05.17 r.

 

Dlaczego Selen? Małe przypomnienie!

„Niedobór Selenu może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie. Uzupełnianie jego zawartości w organizmie zmniejsza ryzyko zachorowania na niektóre rodzaje raka i ryzyko zawału serca, wpływa na działanie systemu immunologicznego oraz przynosi ulgę przy dolegliwościach reumatycznych. Selen ma także działanie przeciwwirusowe (np. hamuje progresję wirusa HIV). Największe stężenie tego pierwiastka występuje w tarczycy, jest on konieczny do syntezy hormonów. Warto sprawdzić jego stężenie w organizmie, kiedy obserwujemy u siebie objawy takie jak: wrażliwość na zimno, suchość skóry, zmęczenie, zły metabolizm tłuszczów (tycie), pogorszenie sprawności umysłowej oraz pojawienie się nastrojów depresyjnych.

U osób które mają niedobór Selenu, istnieje podwyższone ryzyko patologii w układzie krążenia – w przypadku stanów przedzawałowych, jego zawartość w mięśniu sercowym jest niska. Niedobór Se w organizmie na wpływ na zachorowalność na różne typy raka, przede wszystkim nowotwór prostaty, sutka, płuc, okrężnicy i pęcherza. Mężczyźni potrzebują jego większej w organach służących do reprodukcji (duże stężenie Se znajduje się w nasieniu). W celu uzupełnienia informacji zachęcam do obejrzenia powyższego materiału edukacyjnego.”

 

Ogłaszam wyniki konkursu!

Zwyciężczyniami konkursu zostają:

Noel

Z naciskiem na szczęście

Kosmetyko Fanki

 

Gratulacje!

Dziewczyny, proszę Was o przesłanie danych do wysyłki na adres: kosmetykiani@outlook.com. Czy są chętne osoby na kolejne konkursy? Jeśli tak, niebawem się pojawią. Bądźcie czujni, zaglądajcie na bloga i na profil facebookowy, na którym również pojawiają się niespodzianki, a najaktywniejszych wyróżniam upominkami.

 

Pytanie do Was

Dla mojej wiedzy, dajcie mi znać w komentarzu, jakiego typu konkursy najbardziej lubicie. Czy mają to być zabawy, gdzie wymagana jest kreatywność i pomysłowość, czy raczej wolicie konkursy, w których można wziąć udział szybko. Wolicie, kiedy do wygrania jest kilka nagród czy jedna, bardziej wartościowa. Wasze podpowiedzi są dla mnie cenne i na pewno okażą się przydatne podczas przygotowań kolejnych konkursów.