Refunder – ciesz się zwrotem pieniędzy za zakupy!

refunder

Robisz zakupy przez internet? W takim razie, na pewno ucieszysz się z informacji, którą dla Ciebie mam. Kupując w sklepach internetowych możesz sporo oszczędzić. Brzmi nieprawdopodobnie? W takim razie zapraszam na Refunder.pl – zaloguj się i sama się o tym przekonaj!

refunder

Jak to działa?

Zaczynasz swoje zakupy w internecie na stronie Refunder.pl. Jeśli zalogujesz się na swoje konto i przejdziesz dalej, do sklepów internetowych, zyskasz zwrot pieniędzy za zakupy, które zostały zrobione w sklepach współpracujących z  serwisem. Sprawa jest prosta, wystarczy się zarejestrować i robić zakupy. Założenie konta jest bezpłatne a zwroty pieniędzy dostajesz przy każdych zakupach.

refunder

Powyżej zamieściłam przykładowe, popularne sklepy w których możesz zrobić zakupy i dostać zwrot pieniędzy, jest t m.in. Zalando, Empik, Ole ole!, Multikino, Hotels.com, 5.10.15, Nike, Douglas – na pewno znajdzie coś dla siebie!

refunder

W samej zakładce zdrowie i uroda mamy 83 sklepy. Wszystkich sklepów w serwisie jest już ponad 500!

refunder

Zwroty pieniędzy gromadzą się na Twoim koncie w Refunder.pl i zawsze możesz sprawdzić jaki jest ich status. Jeśli zbierzesz co najmniej 45 zł, możesz przelać pieniądze na konto bankowe.

refunder

Ja już założyłam swoje konto i jestem po pierwszych zakupach z serwisem Refunder. Jak Wam się podoba serwis? Może już jesteście zalogowani i korzystacie z możliwości zwrotów pieniędzy? Podzielcie się opinią w komentarzach. #refunder #zmniejszkoszty

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.