Krem antycellulitowy Sinial – kompleksowe działanie!

Krem antycellulitowy Sinial

Cellulit występuje na udach i pośladkach, czasami również na ramionach a nawet na plecach. Czy mają go mężczyźni? Oczywiście, że tak, ale wcale się nim nie przejmują. Kobiety natomiast, starają się z nim walczyć, często po kryjomu.

Peelingu ujędrniające, szczotkowanie na sucho, bańki chińskie – jest mnóstwo sposobów na pozbycie się cellulitu! Który z nich jest najbardziej skuteczny? Każda z nas ma inną skórę i reakcja na poszczególne zabiegi może być różna. Warto również łączyć ze sobą kilka sposobów. Ja zaproponuję dzisiaj krem antycellulitowy Sinial, dzięki któremu można walczyć z cellulitem w sposób łatwy i przyjemny.

Skąd ten cellulit?

Przyczyn jego powstawania jest wiele – ten problem wcale nie dotyczy jedynie otyłych osób. Oczywiście, nadmiar tkanki tłuszczowej ma ogromne znaczenie dla zmian na skórze, ale to nie jedyny czynnik. Jest wiele kobiet, które mają nadwagę, a ich skóra jest idealnie gładka. Jest również mnóstwo kobiet szczupłych, które bez skutku walczą w cellulitem. Co ma wpływ na jego powstawanie, poza nadmiarem lipidów? Zaburzenia gospodarki hormonalnej, przyjmowanie leków hormonalnych, skłonności genetyczne a nawet problemy z krążeniem oraz siedzący lub stojący tryb pracy.

Krem antycellulitowy Sinial

Krem antycellulitowy Sinial – kompleksowe działanie!

Cellulit jest problemem złożonym – to nie tylko kwestia gromadzenia komórek tłuszczowych. Czym są charakterystyczne nierówności? To grudki przerośniętych lipidów, otoczonych mieszanką wody i toksyn, które są produktem ubocznym metabolizmu komórkowego. Ponadto, te toksyny powodują dalszy rozrost lipidów, co pogłębia problem. Komórki tłuszczowe naciskają na naczynka, blokując ich drożność, dlatego sprawne usuwanie toksyn, nadmiar wody i rozbitych lipidów nie jest możliwe. Krem antycellulitowy Sinial jest preparatem, który kompleksowo walczy ze wszystkimi aspektami cellulitu. W jego składzie znalazły się składniki aktywne o zróżnicowanych właściwościach:

  • rozbijających lipidy,
  • detoksykujących i redukujących nadmiar wody w tkankach,
  • wzmacniających naczynka i poprawiających mikrokrążenie.

Produkt zawiera również składniki o właściwościach pielęgnujących:

  • nawilżających,
  • ujędrniających,
  • odżywiających i wzmacniających.

Skład (INCI): Caffeine, Paullinia Cupana Seed Extract, Algae Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Artemisia Abrotanum Extract, Ruscuc Aculeatus Root Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Ascorbic Acid, Rutin

Krem antycellulitowy Sinial

Gładka i delikatna skóra

Krem antycellulitowy Sinial ma żelową, rzadką konsystencję i delikatny zapach. Dzięki wygodnej pompce, łatwo zaaplikować go na skórę. Produkt ma lekką, lepką konsystencję, ale jeśli dokładnie wmasujemy go w ciało, po lepkości nie zostaje ani śladu, a skóra staje się gładka i delikatna. Jeśli krem stosujemy regularnie (dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę), możemy zaobserwować znaczną poprawę jej stanu. Cellulit zostaje widocznie zredukowany a skóra jest bardziej nawilżona i odżywiona. 200 ml produktu wystarczy na 30 dni aplikowania. (cena: 149 zł/200 ml)

Krem antycellulitowy Sinial – czy warto?

Zdecydowanie rekomenduję! Oprócz właściwości antycellulitowych, produkt działa nawilżająco i odżywczo, ujędrnia, wygładza i wzmacnia skórę. Cena jest adekwatna do jakości. Jeśli decydujemy się na rozpoczęcie kuracji, warto wykupić kurację na 120 dni – wtedy oszczędzamy 50 zł. Na stronie sinial.pl można zasięgnąć więcej informacji, oraz zakupić produkty.

Artykuł Cię zainteresował? Sprawdź również: Właściwości i zastosowanie kawy w kosmetyce!