Lifting twarzy nićmi – jak działa i na czym polega?

Lifting twarzy nićmiCzy jest sposób na to, żeby odzyskać młodą, wypoczętą twarz w szybki i bezpieczny sposób? Okazuje się, że tak. Coraz więcej mówi się na temat liftingu nićmi, dzięki któremu można uzyskać niesamowity efekt w 30 minut!

Lifting twarzy za pomocą nici to nowy, skuteczny zabieg, który ma na celu skorygowanie zwiotczenia skóry i redukcję oznak starzenia. Silhouette-Soft™ to bio-wchłanialne nici ze stożkami – poprawiają wygląd policzków, korygują zwiotczenia skóry na twarzy i szyi, przywracają objętość skóry w okolicy jarzmowej i podnoszą brwi. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców i w tym momencie jest to jeden z najnowocześniejszych produktów, które są dostępne na rynku.

Na czym polega zabieg?

Przeprowadzenie zabiegu zajmuje około 30 minut i jest wykonywany w gabinecie lekarskim, w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest szybki i komfortowy, nie wymaga hospitalizacji. Nici zrobione są z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego, dzięki czemu w pełni się wchłaniają. Materiały z których są wytwarzane gwarantują bezpieczeństwo – są zatwierdzone przez Urząd ds. Żywności i Leków, czyli najważniejszy kontrolny organ amerykański FDA.

Jak działa lifting twarzy nićmi?

Małe, wchłanialne stożki zakotwiczają się głęboko w tkance, gdzie tworzy się napięcie. Dzięki temu zwiotczała tkanka jest skutecznie podniesiona. Efekty są widoczne natychmiast. Zaraz po wykonaniu zabiegu pacjent może wrócić do pracy i normalnie funkcjonować, jak codzień. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Jeśli zdecydujesz się na zabieg liftingu przy pomocy nici, nie oznacza to, że nie możesz korzystać z innych zabiegów medycyny estetycznej. Wręcz przeciwnie! Równocześnie możesz korzystać z zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy też toksyny botulinowej, dzięki czemu efekt będzie jeszcze bardziej naturalny. Takie zabiegi przeprowadza np. Dermedic medycyna estetyczna w Krakowie.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

  • przez pierwsze kilka godzin zalecane jest stosowanie chłodnych okładów i terapia antybiotykowa,
  • przez 3 noce powinniśmy spać na plecach,
  • na 7 dni po zabiegu rezygnujemy z leczenia u dentysty, masażu twarzy i zabiegów kosmetycznych na twarz,
  • przez 2-3 tygodnie staramy się nie wykonywać nagłych ruchów (np. otwierania ust czy żucia produktów twardych), zminimalizować mimikę twarzy.

Nici Silhouette-Soft™ to kuszące rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko uzyskać zadowalający efekt! Wystarczy jeden lifting twarzy nićmi, żeby wygląd policzków się poprawił, objętość skóry w okolicy jarzmowej została przywrócona a brwi podniesione. Co myślisz o tym zabiegu? Zdecydowałabyś się czy jednak wolisz naturalne sposoby dbania o urodę? Czekam na komentarz od Ciebie!

Temat Cię zainteresował? Sprawdź również: Masaż relaksacyjny – idealny sposób na wyciszenie i odstresowanie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.