Spotkanie Blogerek w Nowym Sączu – relacja!

     Tak jak obiecałam na profilu facebookowym, zapraszam Was na relację Spotkania Blogerek, w którym uczestniczyłam 11.10.14r. w Nowym Sączu.

     Na miejsce, wraz z  Eweliną, dotarłyśmy bardzo wcześnie. Spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 15.00, ale wcześniej postanowiłyśmy trochę pospacerować ulicami Nowego Sącza. Wstąpiłyśmy na pyszne lody u Argasińskich oraz do Coktail Baru, który warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na wspaniałą kawę mrożoną i wystrój, którego klimat odzwierciedla czasy PRL-u. Oczywiście zamówiłyśmy właśnie kawę mrożoną. 🙂
wspaniałe lody u Argańskich
kawa mrożona w Coktail Barze

.. i znowu, pyszna kawa mrożona z bitą śmietaną i lodami
Coktail Bar, który zachował taki wygląd, jak w czasach PRL-u
     Następnie skierowałyśmy się w kierunku Strauss Caffe, lokalu w którym miało się odbyć Spotkanie Blogerek. Szybko znalazłyśmy budynek, ponieważ oryginalny wystrój od razu przyciągnął naszą uwagę. 
Strauss Caffe
StrauSS Caffe z innej perspektywy 😉
Strauss Caffe, tuż przed wejściem
     Już przy wejściu przywitały nas organizatorki, Beatka i Kinga. Po przekroczeniu progu Strauss Caffe, naszym oczom ukazał się widok pięknie urządzonego, klimatycznego wnętrza lokalu.
..małe wprowadzenie

..schody na kolejne piętro

..eleganckie stoliki

.. i bukiecik 
     W lokalu przywitała nas Sylwia, trzecia organizatorka. Zobaczyłyśmy pięknie przystrojony stół ze świecami i ładnie ułożonymi ciasteczkami. Dziewczyny bardzo się postarały! 🙂

     Dziękuję organizatorkom za możliwość udziału w spotkaniu, było świetnie, cieszę się, że mogłam się z Wami zobaczyć. 🙂 Dziękuję  także sponsorom za upominki, które pokażę w kolejnym poście. Cieszę się, że mogłam porozmawiać z osobami, które już znałam i poznać blogerki, które do tej pory znałam jedynie z prowadzonych przez nie blogów. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję się spotkać.