Oko w Mieście

     Dzisiaj powiem Wam parę słów na temat pewnej karty, którą otrzymałam na spotkaniu blogerek od Kasi, przedstawicielki firmy Baylla.
     Czy ktoś z Was słyszał o programie lojalnościowym Oko w mieście? Konsumenci ciągle poszukują ofert najwyższej jakości, produktów w najlepszych cenach, niezależnie od tego gdzie się w danym momencie znajdują. „Oko w mieście” chce połączyć oferty proponowane przez firmy z rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów, na wszystkich gospodarczych płaszczyznach, prowadzonych przez ich partnerów na terenie całej Polski.
     Co zyskuje każda osoba przystępująca do programu VIP card for thinking People? Przede wszystkim stały rabat w partnerskich firmach, dostęp do najlepszych ofert zakupu bez względu na to, gdzie aktualnie się znajduje oraz zawsze świeże informacje o nowych możliwościach.
     Korzyści czerpią także firmy, które zdecydują się przystąpić do programu VIP card for thinking people. Mają one możliwość rozwoju przez zwiększenie swojej sprzedaży, mogą zwiększyć swój udział w rynku, mają dostęp do niezliczonej rzeszy nowych aktywnych konsumentów którzy wiedzą, że program partnerski VIP card for thinking people zapewnia najlepsze możliwości bez zbędnych formalności. Firma sama decyduje o wartości upustu, który proponuje klientom VIP card for thinking people, a zarazem zyskuje przejrzyste, rozsądne koszta ogólnopolskiej reklamy.