Treningi w okresie jesienno-zimowym? Jestem na tak!

zrzutekranu2016-10-24o21-10-31-1Rozpoczął się okres jesienno-zimowy a to wcale nie oznacza, że powinniśmy zrezygnować z aktywności fizycznej!

Jeśli jesteście wystarczająco zmotywowani i nie brakuje Wam chęci do ćwiczeń, to nawet jak zrobi się chłodniej, spadnie deszcz czy nawet śnieg, to znajdziecie sposób dla siebie, żeby ćwiczyć i pracować nad swoją sylwetką. Przydatne na pewno okażą się akcesoria treningowe. W pierwszej kolejności zaproponuję Wam hula-hop, który jest Wam pewnie dobrze znany. To przyrząd, który efektywnie pomaga zrzucić zbędne kilogramy, poprzez wywieranie podczas ćwiczeń, nacisku na mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków. Aktualnie są dostępne hula-hopy wzbogacone o masujące kulki, który wzmacniają efekt.

 

 

Jeśli lubicie aerobik lub treningi fitness, na pewno zainteresuje Was mata do ćwiczeń.

Dzięki niej, będzie Wam wygodniej wykonywać ćwiczenia fizyczne. Piankowa mata jest o wiele wygodniejsza, niż zimna podłoga czy ciągle zwijający się dywan.

 

akcesoria treningowe

A teraz przyrząd dla osób, które chciałyby zadbać o górne partie mięśniowe ciała, czyli o ramiona, dłonie,  plecy, klatkę piersiową lub bicepsy, tzw. Expander do ćwiczeń.

 

akcesoria treningowe

Piłki fitness, najczęściej używane są przez kobiety. Na pewno okażą się przydatne do wykonywania ćwiczeń,  w internecie istnieje wiele filmików znanych instruktorów, którzy pokazują jak można efektywnie ćwiczyć za pomocą takiej piłki.

 

akcesoria treningowe

 

Skakanka pewnie jest Wam dobrze znana?

W dzieciństwie nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak dobrze ruch i skakanie wpływa na naszą figurę, za to świetnie się bawiliśmy! Teraz możemy wrócić do tamtych czasów i znów trochę poskakać a przy tym spalić zbędne kilogramy i rzeźbić sylwetkę. Na rynku są dostępne skakanki z licznikiem, które mierzą ilość wykonanych skoków a nawet kalorii. Taki licznik, to dodatkowa motywacja, która zachęca, by skakać coraz więcej i pokonywać własne ograniczenia. Oczywiście przydatna będzie również odpowiednia na chłodniejsze dni odzież sportowa. Zaopatrzyliście się już w cieplejsze stroje do ćwiczeń? Ja tak, wybrałam już coś dla siebie.

 

A jakie są Wasze pomysły na jesienno-zimowe aktywności? Lubicie biegać, jeździć na rowerze lub na rolkach? A może już macie swoje akcesoria do ćwiczeń, skaczecie na skakance lub ćwiczycie mięśnie z hula-hopem? Czekam na Wasze pomysły!
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.