Jak zrobić Newsletter? FreshMail

Może zauważyliście, że niedawno na moim blogu pojawił się nowy element?

https://www.kosmetykiani.pl/2015/04/jak-zrobic-newsletter-freshmail.html
Postanowiłam stworzyć Newsletter, dzięki któremu będę mogła jeszcze łatwiej się z Wami komunikować. Już niejednokrotnie zdarzały się awarie, które uniemożliwiały przekierowania na moją stronę oraz błędy, przez które zapowiedzi moich postów nie wyświetlały się na facebooku czy bloggerze. Myślę, że Newsletter znacznie ułatwi mi przekaz informacji i dzięki tej opcji będę miała z Wami bezpośredni kontakt mailowy.
Po zapoznaniu się z działaniem poszczególnych stron internetowych, które oferują nam wiele programów do tworzenie newsletterów i list mailingowych, wybrałam FreshMail. Pozwala on stworzyć łatwy w obsłudze Newsletter, który sami kreujemy za pomocą dostępnych narzędzi. Fresh Mail to program bezpłatny do 500 odbiorców, więc myślę, że na początek jest to dobra opcja.
https://www.kosmetykiani.pl/2015/04/jak-zrobic-newsletter-freshmail.html
Fresh Mail ma do zaoferowania wiele szablonów do wyboru, które można jeszcze modyfikować wedle uznania. Oto niektóre z nich:
https://www.kosmetykiani.pl/2015/04/jak-zrobic-newsletter-freshmail.html
     Czy macie lub myśleliście o stworzeniu własnego Newslettera? Z jakich programów korzystacie? Jeśli chcecie być na bieżąco w wpisami i konkursami organizowanymi na moim blogu, to zachęcam Was do zapisania się do mojego Newslettera. Nie będę Was zasypywać spamem i zbędnymi informacjami. Newsletter będzie opracowywany raz w miesiącu (chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego, o czym będę musiała Was poinformować ;-)) Będę starała się dobierać treści w taki sposób, żeby przekazywać Wam jedynie najistotniejsze informacje.